اجرای ۳۵۰ برنامه در هفته بسیج ساوه

فرمانده سپاه ساوه از اجرای ۳۵۰ برنامه از امروز به مناسبت هفته بسیج در ساوه خبر داد.

به گزارش« نار خبر»؛ علیرضا مهدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد اظهار کرد: هفته بسیج یادآور دستور تاریخی معمار کبیر انقلاب است که با آینده نگری خودشان دستور تاسیس این نهاد مقدس را صادر کردند.

وی افزود : از بدو تاسیس این نهاد مردمی تا امروز همواره شاهد درخشش بسیج در عرصه های مختلف جهاد، خدمت، جنگ و مقاومت بوده ایم که نشان می‌دهد تاسیس این نهاد بسیار واقع بینانه و آینده نگرانه بوده است.

فرمانده سپاه ساوه با بیان اینکه بسیج یک تفکر است و همه میتوانند بسیجی باشند گفت: هفته بسیج در سال‌جاری با شعار بسیج، امید ملت ایران برگزار می‌شود که در شهرستان ساوه بالغ بر ۳۵۰ برنامه در ۴۰ عنوان برای این هفته در نظر گرفته شده است .

وی گفت : سپاه ناحیه ساوه در سال‌جاری با آمادگی کامل و قوت و قدرت برنامه های هفته بسیج را که نشانگر فعالیت ها و زحمات بسیجیان در سطح شهرستان ساوه است را اجرا میکند تا افشار مختلف مردم نیز در این مسیر همراه بسیجیان باشند.

مهدی با تاکید بر اینکه در سالی که گذشت بسیج ساوه اقدامات مثمر ثمری انجام داد گفت: خط انتقال آب شرب در روستاهای ساوه ، ایجاد سه مخزن آب شرب و توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی با کمک مردم بخشی از این اقدامات بوده است.

وی افزود : در سالی که گذشت بسیج سازندگی یک استخر پرورش ماهی و همچنین یک استخر ذخیره آب کشاورزی را ایجاد و به بهره برداری رساند و بیش از ۱۰ کیلومتر از مسیرهای روستایی را آسفالت کرد که هم اکنون نیز در حال انجام است.

فرمانده سپاه ساوه اضافه کرد: ارائه وام های اشتغال و همچنین راه اندازی صندوق های قرض الحسنه طرح و توزیع دو هزار بسته لوازم تحریر از دیگر اقدامات بسیج ساوه در طول یکسال اخیر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: طی مدت اخیر بالغ بر ۲۰ سری جهیزیه بین نوعروسان جامعه هدف توزیع شد که همزمان با سالروز تاسیس بسیج در سال‌جاری نیز ۵ سری جهیزیه اهدا خواهد شد .

وی با بیان اینکه برنامه های هدف گذاری شده در سال‌جاری با دیدار بسیجیان و امام جمعه آغاز می‌شود گفت: برپایی میز خدمت ، برگزاری نشست های بصیرتی, دیدار با خانواده معظم شهدا ، جانبازان و رزمندگان ، نذر اهدای خون ، اردوی راهیان پیشرفت بازدید از صنایع جهت آشنایی دانش آموزان با توان صنعتی ایران و همچنین برگزاری مسابقات ورزشی بخشی دیگر از برنامه های هفته بسیج خواهد بود . 

به گفته  فرمانده ناحیه بسیج ساوه عطرافشانی و گلباران مزار شهدا و بازدید از چند واحد صنعتی و حضور پرشور بسیجیان در نماز جمعه از دیگر برنامه‌ها خواهد بود. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *