تفکر بسیجی باعث بیداری جهانی شده است

فرمانده ناحیه بسیج ساوه گفت: امروز تفکر ارزشمند بسیج موج عظیم بیداری اسلامی در جهان را به وجود آورده است.

به گزارش نار خبر؛ علیرضا مهدی در همایش اقتدار بسیج اظهار کرد: همه‌ی ما مدیون امامین انقلاب هستیم و با وقوع انقلاب اسلامی ما توانستیم با تفکر بسیجی و با تاسی از فرمایشات امام راحل به جایگاه واقعی خود برسیم.

مهدی بیان کرد: رزمندگان جبهه مقاومت مستقر در نوار غزه، با طراحی و اجرای عملیاتی غافلگیرانه و عبور از دیوار حائل بین نوار غزه و سرزمین‌های اشغالی، رژیم کودک کش اسراییل را در دنیا تحقیر کردند.

وی گفت: تفکر بسیجی باعث بیداری جهانی شد و این بیداری جهانی باعث شد که حرف اول را کدخدا‌ها نزنند و مزدوران بدانند حرف زور به جایی راه ندارد.

مهدی بیان کرد: : امروز تفکرارزشمند بسیج موج عظیم بیداری اسلامی در جهان را به وجود آورده است و همچنین تفکر و‌اندیشه بسیج برگرفته از ارزش‌های متعالی دین مبین اسلام است و مهم‌ترین سد در مقابله با افکار انحرافی به شمار می‌رود.


وی با اشاره به نقش جهاد سازندگی بسیج در عرصه محرومیت زدایی عنوان کرد: جهاد سازندگی از جمله سازندگی‌های پس از پیروزی انقلاب است. این نهاد مردمی که در آغاز در مناطق روستایی و شهری با هدف رفع محرومیت این مناطق در گروه‌های کاملاً مردمی بوجود آمد، در مدت کوتاهی توانست خدمات بسیار ارزنده‌ای را در روستا‌ها انجام دهد.

مهدی گفت:با کمک آموزش و پرورش ساوه، بسیجیان و خود دانش‌آموزان ساوجی ۲۴ مدرسه در سطح شهر بازسازی شده است و کار‌های بسیاری زیادی در زمینه خود اشتغالی از جمله افتتاح کارگاه خیاطی، کارگاه سفال‌گری و… افتتاح شده است.

وی با اشاره به فعالیت بسیج خواهران گفت: خواهران بسیجی پرچمدار انقلاب هستند، طوری‌که امروزه بسیج خواهران گسترده‌ترین تشکل مردمی زنان است که می‌کوشند تا در دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و دستاورد‌های آن با بهره‌گیری از توصیه‌های اسلام، دیدگاه‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری بهترین پتانسیل‌های خود را به کار گیرند.

وی گفت: ترویج ارزش‌های دینی و اسلامی با توجه به هجمه‌های دشمنان در زمینه کم‌رنگ کردن اعتقادات و باور‌های اسلامی امری لازم است.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *