افتتاح پایگاه بسیج صنف رانندگان حمل کالا

پایگاه مقاومت بسیج، ویژه صنف رانندگان حمل کالا در شهرستان ساوه با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش نار خبر؛ علیرضا مهدی در مراسم افتتاح پایگاه صنف کامیون‌داران ساوه گفت: افتتاح این پایگاه یکی از خواسته‌هایی بود که با پیگیری‌های بسیج کارگری شهرستان و با نام مقدس حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام امروز افتتاح شد.

وی افزود: افتتاح این پایگاه ظرفیتی عظیم برای برگزاری دوره‌های بصیرت‌افزایی مورد نیاز جامعه رانندگان است و سپاه آمادگی خود را برای این دوره‌ها اعلام می‌نماید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه تصریح کرد: تقویت بنیه دینی و اعتقادی موجب هویت بخشی به انسان و کاهش بروز آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی خواهد شد.

مهدی با تأکید بر اینکه امروز دشمن به دنبال وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها و سرگرم کردن مردم با بیان اخبار غیر واقع در فضای مجازی است، خاطرنشان کرد: در واقع نوک پیکان حمله دشمن به اعتقادات و باور‌های دینی است اما باید با بصیرت‌افزایی مانع از توطئه‌های دشمن شد؛ عفت و غیرت ایرانی گوهر گرانب‌هایی است که ملت ایران اجازه نخواهد داد دشمن به این دو گوهر خدشه وارد کند.

وی گفت: ما باید‌ ایستادگی و اقتدار داشته باشیم تا دشمن نتواند برای ما تعیین تکلیف کند و در داخل باید تلاش خود را بیشتر کنیم و نباید متوقف شویم و کار‌ها را جدی پیش ببریم و از تواناییمان به‌خوبی استفاده کنیم.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *