1398/11/30
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دانشجو باید بینش سیاسی داشته باشد

19 آذر 1392 کد خبر : 988611012

دانشجو باید بینش سیاسی داشته باشد

رییس اداره تبلیغات اسلامی ساوه گفت:دانشجویان باید با بصیرت در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه دخالت کنند و لازمه دخالت در این عرصه‌ها، بالا بودن بینش سیاسی است.

حجت الاسلام حسن صلاحی با اشاره به بیانات رهبری گفت:دانشجو باید دارای قدرت تحلیل سیاسی باشد نه سیاست بازی و نباید دانشگاه جولانگاه بازی سیاسی باشد که هدف اصلی علم را به فرع تبدیل کند.

 وی ادامه داد: یکی از مسایلی که طبق توصیه مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و مراکز علمی باید پررنگ تر باشد  برگزاری کرسی های آزاد اندیشی است که تقویت چنین موضوعاتی به دور از سیاست بازی دانشگاه را به اهداف خود نزدیک تر می کند.

صلاحی با گرامیداشت روز دانشجو گفت:علم اندوزی همراه با اخلاق مداری ، بصیرت یابی و حضور در عرصه های مختلف انقلاب و حرکت در مسیر ولایت از رسالت های دانشجو است.

وی با مهم دانستن ارتقای علمی کشور،گفت: ارتقای علمی در کلاس‌های درس و دانشگاه بوجود می آید ولی هدف این است که آینده کشور به دست افرادیمتخصص، مومن،متعهد  و دلسوز به انقلاب سپرده شود که جامعه را در جهت  آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی  پیش ببرند.

وی با اشاره به شهدای 16آذر سال32گفت: دانشجوی ما باید با کسب تجربه از شهدای دانشجو بداند که استکبار جهانی بویژه آمریکا هیچ وقت ایران قدرتمند را که رقیبی جدید برای اوست را نمی خواهد.  
تگها: عکس قشنگ, اخبار ساوه ایران, خبر جدید ساوه, تصویر مسابقه جالب, کرسی آزاد اندیشی ساوه, تبلیغات اسلامی, رییس اداره, روز دانشجو و دکتر مهدی پرویز

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر