1398/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

پیروزی شیرین خوشه طلایی ساوه در وقت های اضافی/ گل در دقیقه 94

2 بهمن 1396 کد خبر : 9886110263

به گزارش نارخبر، در هفته هجدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم  «خوشه طلایی ساوه» توانست با نتیجه دو بر یک « پاس همدان» را در وقت های اضافی  شکست دهد.

 

مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با همه فراز و نشیبی که داشت به پایان مرحله نخستش نزدیک شده و این رقابت در گروه سوم بسیار نزدیک تر از سایر گروه ها در حال پیگیری است، در ابتدای فصل بسیاری بر این باور بودند که گروه سوم گروه بسیار آسانی است اما با نزدیک شدن به پایان رقابت ها مشخص شد که این گروه شاید یکی از سخت ترین گروه های چند سال اخیر لیگ دسته دوم بوده چرا که از تیم سوم جدول تا نهم هیچ تیمی در حاشیه امنیت نیست و احتمال صعود و یا حتی سقوط را می توان برای هر تیمی متصور شد.

در یکی از بازیهای لیگ دسته دو فوتبال کشور تیم «خوشه طلایی ساوه»  میزبان  تیم « پاس همدان» بود و برخلاف روند بازی در دقیقه 24، میثم زمانی گل اول بازی را دریافت کرد.

تیم ساوجی که برای صعود به مرحله بعدی نیاز به سه امتیاز بازی داشت تا دقیقه 80 هر چقدر تلاش کرد نتوانست گلی به ثمر برساند تا در دقیقه 80 توسط « امیر پاکدل» گل تساوی بخش را زد.

این گل پایان بازی نبود و تیم خوشه طلایی توانست توسط  « جواد بابایی» در دقیقه چهارم وقت های اضافی بازی، گل دوم پیروزی بخش را هم به ثمر برساند.

 

با این نتیجه «خوشه طلایی ساوه» با  24 امتیاز از 17 بازی در رده پنجم و بالاتر از « پاس همدان» 23 امتیازی قرار گرفت.

انتهای پیام/
 اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر