1398/09/24
salamup.ir
nashrkhabar.ir

برگزاری 170 برنامه بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ساوه/ تبین شخصیت امام راحل ودستاورد انقلاب در دهه فجر ضروری است

10 بهمن 1396 کد خبر : 9886110303

 

سرهنگ پاسدار علی رسولی فرمانده سپاه ناحیه سپاه ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر، با اشاره به برگزاری 170 برنامه بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان گفت: از دهه فجر باید برای تبین شخصیت امام راحل و وضعیت کشور در قبل از انقلاب استفاده کرد و دستاورد انقلاب در گستردن خدمات به سراسر کشور بیان شود.

وی افزود: انقلاب اسلامی حرکت عظیم مردمی برای سرنگونی رژیم فاسد سلطنتی بود که به مرور زمان با تبلیغ فرهنگ غربی به دنبال نابودی دین و فرهنگ اسلامی ایرانی بود.

 

رسولی بیان کرد: اغتشاشات اخیر با حضور حماسی مردم پاسخ داده شد ولی نباید از مشکلات مردم غافل و موجب طمع دشمنان شد و باید با حضور منسجم در راهپیمایی 22 بهمن ، دشمنان را مایوس کنیم.

وی ادامه داد: دشمنان برای دهه فجر برنامه ریزی دارند ولی با بصیرت و استفاده از تجربیات گذشته باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

اهتمام بسیج به برپایی فریضه امر به معروف و نهی از منکر

فرمانده سپاه ناحیه سپاه ساوه با تاکید بر رعایت تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر در برگزاری مراسم اظهار کرد: فریضه امر به معروف و نهی از منکر، توصیه اسلام برای اصلاح جامعه است و بسیجیان باید به این امر اهتمام داشته باشند.

وی افزود: بسیج با اخلاص، معنویت و حماسه آفرینی در راه انقلاب اسلامی شناخته می شود و باید این مولفه ها حفظ شود.

رسولی تصریح کرد: برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و نشستهای بصیرتی در این دهه از سخنرانان مطرح کشوری مانند مهندس چمران ساوجی و سایر مسئولین انقلابی دعوت شده است.

وی ادامه داد: اعزام اکیپ های پزشکی به روستاها و مناطق محروم به همراه دارو و ویزیت رایگان و اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی از دیگر برنامه های امسال است.

فرمانده سپاه ناحیه سپاه ساوه برگزاری یادواره شهدا، راهپیمایی 22 بهمن، دیدار با خانواده شهدا و دفاع مقدس، گلباران مزار شهدا ، عزاداری ایام فاطمیه و مسابقات متنوع ورزشی را از دیگر برنامه های این دهه عنوان کرد.

انتهای پیام/

 اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر