1398/06/26
salamup.ir
nashrkhabar.ir

جوانان، گوش به فرمان رهبری حماسه آفرینی می کنند/ مسئولین باید با پاسخگویی و تلاش بیشتر قدردان مردم باشند

22 بهمن 1396 کد خبر : 9886110362

به گزارش نارخبر، فتح‌الله حقیقی معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن مردم ساوه، جاذبه معنوی و اخلاقی امام راحل را از دلایل پیروی جوانان دانست و گفت:    جوانان سال57 گوش به فرمان امام خمینی(ره) حماسه ای آفریدند که تاریخ عاجز از تحلیل همه ابعادش است و جوانان امروز هم گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب در منطقه، حماسه آفرینی می کنند.

وی افزود: امام راحل و رهبر عظیم انقلاب هر دو بر وحدت کلمه به عنوان رمز پیروزی تاکید کردند و خلق و خوی جوانی و بیان صادق هردوبزرگوار موجب جذب جوانان می شود.

حقیقی بیان کرد: امروز شاهد شکست پروژه ایران هراسی درجهان و نفوذ پرمعنای ایران در کشورهای منطقه هستیم  به نحوی که نقش ایران در معادلات منطقه قابل حذف نیست.

وی ادامه داد: باوجود پیروزی های متوالی جمهوری اسلامی ایران در جنگ های نیابتی با دشمنان در منطقه هنوز توطئه های مختلف ادامه دارد.

 

دشمن به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی است
معاون استاندار مرکزی تصریح کرد: دشمن به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی است به همین خاطر فشار اقتصادی را با تحریم و روش های دیگر بر ما تحمیل کرده است.

وی افزود: دشمنان نمی دانند که برای این انقلاب اسلامی خون های زیادی داده شده است و حق همیشه پابرجا است و آنها هستند که باید یک به یک منتظر پایان امپراطوری خود باشند.

حقیقی ارتقاء مقوم های اتحاد، اعتقاد، رضایت و مشارکت در جامعه را وظیفه همه مسئولین دانست.

وی تاکید کرد: توفیقات امروز در سایه وحدت حاصل شده است و مسئولین باید گوش شنوا برای مطالبات مردم داشته باشند وگرنه در تراز جمهور اسلامی نیست.

استاندار مرکزی با اشاره به جمعیت 35 میلیونی ایران در قبل از انقلاب گفت: جمعیت 80 میلیونی کشور کمی بیش از دو برابر قبل از انقلاب است ولی راههای ساخته شده 6 برابر، ظرفیت بنادر 20 برابر، تولیدات پتروشیمی30 برابر، صادرات غیر نفتی 57 برابر شده است.

وی افزود: در قبل از انقلاب محتاج دارو و پزشک وارداتی بودیم ولی امروز بهترین پزشکان را داریم و بیماران روستایی تنها 3 درصد هزینه درمانی را پرداخت می کنند. مسئولین باید با پاسخگویی و تلاش بیشتر قدردان مردم باشند

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره باشکوهتر بودن راهپیمایی امسال گفت: مردم ما همیشه در صحنه های انقلاب حاضر می شوند و مسئولین باید با پاسخگویی و تلاش بیشتر قدردان آنها باشند.

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی به استقلال و آزادی رسیدیم و برای اولین بار در ماجرای آزادی لانه جاسوسی توانستیم شروط خود را بر آمریکا تحمیل کنیم.

منصوری بیان کرد: امروز قدرت موشکی ایران اسلامی جزو 5قدرت برتر جهان است و در علوم هسته ای  نیز جزو 10 کشور برتر دنیا هستیم و در زمینه اقتصادی هم با تلاش شبانه روزی می توانیم موفق شویم.

وی ادامه داد: تحریم سخت و ناجوانمردانه بر علیه ایران وضع شده است ولی با وحدت درسایه هدایت رهبری و قانون اساسی باید برای بهبود وضعیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تلاش بی وقفه کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار کرد: آمریکا و اسرائیل دشمنان اصلی هستند، نباید با یکدیگر اختلاف کنیم، قوای سه گانه برای همین انقلاب هستند و اگر برخی مسئولین مشکلی دارند نباید ناامید شد.

وی افزود: خدمات رسانی به مردم نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است البته هنوز با آرمان ها بسیار فاصله داریم و اگر مسئولی تخلف کرد باید با مدرک به مراجع قانونی اطلاع داد تا برخورد شود.اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر