1398/05/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

« خوشه طلایی» ساوه با شکست «خیبر» به مرحله نهایی صعود کرد

23 بهمن 1396 کد خبر : 9886110369

به نقل از نارخبر، در هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم «خوشه طلایی ساوه» توانست با نتیجه دو بر یک « خیبر خرم آباد» را در بازی خانگی شکست دهد و به مرحله نهایی لیگ دسته دوم کشور صعود کند.

تنها دو هفته به پایان مرحله نخست مسابقات لیگ دسته دوم باقی مانده و حساسیت این رقابت ها خصوصا به اوج خود رسیده است، رقابت در صدر جدول شانه به شانه و سخت دنبال می شود و معادلات فراوانی را میتوان برای صعود تیم ها متصور شد.

در این مسابقات از تیم سوم جدول تا نهم هیچ تیمی در حاشیه امنیت نیست و احتمال صعود و یا حتی سقوط را می توان برای هر تیمی متصور شد.

در یکی از بازیهای لیگ دسته دو فوتبال کشور تیم «خوشه طلایی ساوه»  میزبان  تیم مدعی « خیبر خرم آباد» بود و  با تشویق تماشاگران پرشور ساوجی توانست در همان دقیقه ۴ بازی گل اول بازی را از روی نقطه پنالتی توسط « فرهاد خیرخواه» بازیکن ساوجی دارای سابقه بازی در تیم های لیگ برتری بزند تا نیمه اول با برتری یک بر صفر به رختکن برود.

تیم ساوجی که برای صعود به مرحله بعدی نیاز به سه امتیاز بازی داشت در نیمه دوم نیز سعی کرد کنترل بازی را در اختیار بگیرد ولی در دقیقه ۷۰ توسط « مسعود ستاری» گل تساوی را دریافت کرد.

نتیجه تساوی مورد پسند نمایند ساوه نبود به همین خاطر فشار را بر روی دروازه حریف بیشتر کرد تا توانست گل دوم  و پیروزی بخش خود را در دقیقه ۸۷ توسط « نصر الله درافشی» به ثمر برساند تا با نتیجه دو بر یک پیروز شود.

با این نتیجه «خوشه طلایی ساوه» با  ۳۰امتیاز از ۱۹ بازی با یک پله ارتقا به رده سوم رسید تا  به مرحله نهایی لیگ دسته دوم کشور صعود کند و « خیبر خرم آباد» با ۲۵ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت.

گفتنی است تیم های صعودکننده به مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور، مجددا مقابل یکدیگر رقابت می کنند تا تیم های صعود کننده به لیگ دسته اول کشور مشخص شوند.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر