1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

«غرق‌آباد» ساوه معطر به عطر شهدای گمنام می‌شود

29 بهمن 1396 کد خبر : 9886110394

سرهنگ علی رسولی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر با اشاره به میزبانی از شهدای گمنام در این شهرستان گفت: به مناسبت ایام فاطمیه مردم شهید پرور شهرستان ساوه روز سه شنبه میزبان پیکر پاک دو شهید گمنام در شهر غرق آباد می شود.
وی افزود: پس از  پیگیری ها و جلساتی که با حضور سردار باقر زاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح انجام شد، شهر غرق آباد برای اولین بار میزبان دو شهید گمنام دفاع مقدس می شود.

 

رسولی بیان کرد: پیکرمعطر این دو شهید گمنام در شهر غرق آباد از توابع بخش نوبران شهرستان ساوه، در روز اول اسفندماه مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) از ساعت 10 صبح از مسجد جامع این شهر به طرف میدان امام(ره) تا پارک شاهد تشییع می شود.

وی ادامه داد: مراسم شبی با شهدا با حضور پیکر شهدای گمنام دوشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء 30 بهمن ماه در مسجد جامع این شهر برگزار می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه اظهار کرد: در حال رایزنی برای برگزاری مراسم شبی با شهدا در شبستان امامزاده سید اسحاق(ع) شهر ساوه در همان دوشنبه شب برای مردم شهر ساوه هستیم که در صورت نهایی شدن برنامه از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر