1398/02/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

سه کشته و مصدوم در تصادف زنجیره‌ای جاده ساوه-همدان/آزاد راه ساوه به همدان حادثه‌خیزترین محور مواصلاتی استان مرکزی

8 اسفند 1396 کد خبر : 9886110444

نعمت الله عزیزی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر، با اشاره به وقوع تصادف مرگبار در ساوه گفت: تصادف زنجیره ای دو دستگاه سواری پژو با یک دستگاه سواری پراید در ساعت ۱۱:۴۹ امروز در کیلومتر ۴۵  محور اتوبان ساوه به همدان، منجر به فوت یک نفر و مصدومیت دو نفر شد.

وی افزود: پس از دریافت خبر، بلافاصله کد عملیاتی پایگاه اورژانس غرق آباد به محل اعزام شد و مصدومین توسط تکنسین‌های اورژانس خدمات پیش بیمارستانی دریافت کردند.

عزیزی بیان کرد: متاسفانه یکی از افراد حادثه دیده پیش از رسیدن آمبولانس فوت کرده بود و یکی از دو مصدوم رضایت نداد تا به مرکز درمانی منتقل شود، دیگر مصدوم این حادثه نیز به بیمارستان شهید مدرس انتقال داده شد.

آزاد راه ساوه به همدان حادثه‌خیزترین محور مواصلاتی استان مرکزی

سرهنگ ایرج کهریزی، رئیس پلیس راه استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار نارخبر،گفت: آزاد راه ساوه به همدان حادثه‌خیزترین محور مواصلاتی استان مرکزی بوده که نیازمند اصلاحات فیزیکی و ایمن سازی است.

وی افزود: این محور مواصلاتی به دلیل وجود تنها یک مجتمع خدماتی و رفاهی، مکانی برای استراحت رانندگان ندارد و عدم توجه به جلو و خستگی از دلایل بروز بیشتر تصادفات در این محور است.

انتهای پیام/ماخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر