1398/01/05
salamup.ir
nashrkhabar.ir

۱۱۲ مدرسه در ساوه میزبان جشن نیکوکاری+تصاویر

16 اسفند 1396 کد خبر : 9886110482

به گزارش نارخبر، حمزه زارعی، رئیس کمیته کمیته امداد ساوه در آئین جشن نیکوکاری که در دبستان شهید پیران این شهرستان و با حضور مسئولان برگزارشد، با اشاره به تعداد مدارس میزبان این جشن گفت: ۱۱۲ مدرسه در این شهرستان میزبان جشن نیکوکاری هستند همچنین ۷ پایگاه ثابت در سطح شهر آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.

وی با تشکر از آموزش و پرورش در ترویج این امر خداپسندانه افزود: برگزاری آئین های نیکوکاری در مدارس در مناسبت های مختلف مانند آغاز سال تحصیلی و ایام سال نو، فرصت مناسبی برای ایجاد انگیزه نیکوکاری در دانش آموزان و خانواده ها است.

زارعی بیان کرد: با توجه به جمعیت حدود ۵۰ هزار نفری دانش آموزان این شهرستان در صورت انجام تبلیغات مناسب، زمینه شکل‌گیری انگیزه در راستای کمک به نیازمندان را در تمام شهر می توان فراهم کرد و این امر با مشارکت مدارس منسجم تر می شود.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات اداره کمیته امداد شهرستان، توزیع صندوق‌هایی به منظور کمک به نیازمندان در مدارس بود تا مدیران مدارس، با مشارکت دانش‌آموزان، اقدام به جمع‌آوری کمک‌ها کنند.

رئیس کمیته کمیته امداد ساوه اظهار کرد: در فرهنگ اسلامی، توصیه به مشارکت و کار جمعی شده است، به همین خاطر نماز و عبادات به جماعت از پاداش اخروی بیشتری برخوردار هستند و این توصیه تجمع های دینی عامل نزدیکی مسلمانان و اطلاع از مشکلات یکدیگر است.

وی افزود: مشکلات بزرگ نیاز به خِرد و توان جمع بزرگتری دارد که مستلزم مشارکت مردمی است. هدایای مردمی در این جشن براساس برنامه ریزی، قبل از تحویل سال نو، به نیازمندان اهدا می شود.

جشن نیکوکاری

جشن نیکوکاری

جشن نیکوکاری

جشن نیکوکاریجشن نیکوکاری

جشن نیکوکاری

جشن نیکوکاری

جشن نیکوکاری

جشن نیکوکاری

انتهای پیام/

 
تگها: زارعی، رئیس کمیته کمیته امداد ساوه, دبستان شهید پیران ساوه, مدارس, انگیزه نیکوکاری در دانش آموزان, برگزاری جشن نیکوکاری

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر