1398/03/03
salamup.ir
nashrkhabar.ir

پیکر شهید مدافع حرم «محمد غلامحسینی» در ساوه تشییع می‌شود/یازدهمین شهید مدافع حرم ساوه

21 اسفند 1396 کد خبر : 9886110498

سرهنگ علی رسولی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر درخصوص تشییع پیکر مطهر یازدهمین شهید مدافع حرم ساوه گفت: پیکر مطهر «محمد غلامحسینی» که در دفاع از حرم اهل بیت(ع) به مقام شهادت نائل آمده است، ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۲۲ اسفندماه از مقابل بیمارستان شهید مدرس شهر ساوه تا صحن امامزاده سید اسحاق(ع) بر دستان مردم ولایتمدار ساوه تشییع می شود.

وی افزود: شهید « غلامحسینی» از رزمندگان سرافراز تیپ فاطمیون بود که در سن ۲۰ سالگی در دفاع از حرم اهل بیت(ع) و نبرد با تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.

رسولی بیان کرد: این شهید والامقام در تاریخ ۱۸ آبان‌ماه مصادف با اربعین حسینی در جبهه‌های نبردِ محور مقاومت علیه تروریست‌ها تکفیری به شهادت رسیده است.

وی ادامه داد: مراسم وداع با این شهید، روز دوشنبه ۲۱ اسفندماه در دو مدرسه پسرانه و دخترانه ساوه و بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت ام‌البنین(س) شهرصنعتی و ساعت ۲۰ در مسجد فاطمه زهرا(س) شهرک علوی برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه اظهار کرد: مراسم گرامیداشت این شهید نیز ساعت ۱۵ در شبستان حرم امامزاده سید اسحاق(ع) برگزار می شود.

یازدهمین شهید مدافع حرم ساوه غلامحسینی


انتهای پیام/
تگها: یازدهمین شهید مدافع حرم در ساوه, رسولی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه, بیمارستان شهید مدرس شهر ساوه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر