1397/11/03
salamup.ir
nashrkhabar.ir

عملکرد دستگاه‌های اجرایی ساوه ارزیابی می‌شود/افزایش اختیارات مدیران شهرستانی

22 اسفند 1396 کد خبر : 9886110509

به گزارش نارخبر، محمد بهاروند، معاون استاندار و فرماندار ساوه صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ساوه گفت: با بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در سال ۹۶، مجموعه‌های اداری برتر تقدیر و مجموعه‌هایی که ضعف عملکردی داشته‌اند، مواخذه می‌شوند.

افزایش اختیارات مدیران شهرستانی

وی با تاکید بر اینکه اولویت بایستی خدمتگزاری به مراجعین و رسیدگی به مباحث مربوط به آنان باشد، افزود: با تکمیل تفویض اختیارات به مدیران شهرستان از سوی مدیران استانی، شاهد رضایتمندی بیشتر ساوجی‌ها خواهیم بود. در جلسه‌ای با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مقرر شد اختیارات مدیران شهرستانی افزایش یابد تا مردم  کمتر به مرکز استان مراجعه داشته باشند.

فرماندار ساوه با تاکید بر رفع مشکلات موجود میان دستگاه‌ها بیان کرد: دولت مصوب کرده است که مشکلات ادارات و دستگاه‌های اجرایی در هیئت حل اختلاف با حضور استاندار و مدیران کل استانی برطرف شود تا شاهد مراجعات کمتری به دستگاه قضایی باشیم.

مردم ولی نعمت مسئولان هستند

وی ادامه داد: مردم ولی نعمت مسئولان و پشتوانه اصلی نظام هستند باید کمتر حاشیه داشته باشیم و به مردم خدمت کنیم.

بهاروند با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز اظهار کرد: همه مدیران باید در دسترس باشند و اگر قصد مسافرت برون شهری دارند، با فرمانداری تماس بگیرند و یکی از معاونان را به عنوان جایگزین معرفی کنند تا درصورت بروز مشکل، بتوانیم مدیریت لازم را داشته باشیم.

وی افزود: شهرستان ساوه به دلیل حجم بالای تردد در محورهای مواصلاتی شاهد تصادفات بیشتری نسبت به میانگین استان است، بنابراین بایستی آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر، مراکز درمانی و بیمارستانی در آماده باش کامل باشند تا بتوانیم از میهمانان نوروزی به خوبی پذیرایی کنیم.

فرماندار ساوه با تاکید بر اهمیت صنعت در رونق شهرستان گفت: در سال ۹۶ مطالعات و قرارداهایی برای سرمایه‌گذاری خودرو «رنوی فرانسه» در ساوه و احداث «نیروگاه سیکل ترکیبی» توسط سرمایه گذاران خارجی انجام شد که در سال آینده عملیاتی می‌شوند.

شورای اداری ساوه

امام جمعه ساوه؛

دشمنان به دنبال موج‌سواری از نارضایتی مردم هستند

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی، امام جمعه ساوه نیز در این جلسه گفت: مسئولان وظیفه خدمت‌رسانی به  مردم را دارند و ایجاد نارضایتی برای مردم، با سوء استفاده دشمنان برای ایجاد اغتشاشات و برهم ریختن نظم کشور همراه است.

وی افزود: در اسلام بهترین عبادت، خدمت به خلق است و مدیران برای تحقق این امر الهی باید تقوا و رعایت حلال و حرام الهی را مدنظر داشته باشند.

حسینی خاطرنشان کرد: عزت، امنیت و استقلال کشور نتیجه اتحاد مردم در برابر دشمنان است. به همین دلیل دشمنان به دنبال بهانه‌ای برای ایجاد نارضایتی و سوء استفاده از فضای ناشی از آن هستند، پس باید در سال آینده بهتر از سال ۹۶ خدمتگزار مردم باشیم تا رضایت مردم که همان رضای الهی است را جلب کنیم.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر