1398/01/05
salamup.ir
nashrkhabar.ir

آمار مصدومان چهارشنبه‌سوری در ساوه به ۱۷نفر رسید/حوادث تلفات جانی نداشت

23 اسفند 1396 کد خبر : 9886110511

نعمت الله عزیزی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه در گفتگو با نارخبر درباره آمار نهایی مصدومان حوادث آئین چهارشنبه آخر سال گفت: در حوادث چهارشنبه‌ آخر سال ۱۷ نفر در ساوه و زرندیه مصدوم شدند.

وی با اشاره به اینکه اکثر مصدومان حوادثه چهارشنبه سوری سرپایی مداوا شدند، افزود: از این تعداد تنها یک نفر بستری شده که از ناحیه چشم دچار سوختگی شده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‎های پزشکی ساوه بیان کرد: فرد بستری شده در شهرستان زرندیه دچار سوختگی از ناحیه چشم شده است که در بیمارستان شهید مدرس ساوه، اقدامات پزشکی انجام شد و خوشبختانه آسیب داخلی ندیده است.

وی افزود: برای مداوای سوختگی پوست خارجی چشم در حال رایزنی برای اعزام بیمار به بیمارستان های مرکز استان یا تهران هستیم.

عزیزی تشریح کرد: در شب چهارشنبه سوری ۱۵ پایگاه اورژانس شهری و جاده ای ساوه و زرندیه در نقاط حادثه سازی مانند ‌شهر صنعتی،‌ شهرک علوی، دریاچه،‌ یولاق، و بام ساوه در آماده باش کامل بودند.


وقوع 22 مورد حادثه آتش سوزی در چهارشنبه سوری ساوه

محمدرضا برزگر، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردای ساوه نیز به خبرنگار نارخبر گفت: در حوادث شب آخرین چهارشنبه سال شاهد 22 مورد حادثه آتش سوزی بودیم که اکثرا مربوط به سوزاندن ضایعات بود.

وی افزود: تنها یک مورد آتش سوزی مربوط به سوختن درخت در خیابان طالقانی 36 بود که سریعا حریق اطفاء شد و خوشبختانه امسال شاهد همکاری مردم بودیم و به خودروهای آتش نشانی آسیبی وارد نشد.

برزگر با تشکر از همکاری نیروی انتظامی و اورژانس بیان کرد: نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی با تجهیزات کامل در ۸ نقطه شهر مستقر بودند و خوشبختانه در این حوادث آتش سوزی، تلفات جانی نداشتیم.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر