1398/02/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

شهدای مدافع حرم نمونه انسان‌های بصیر در عصر حاضر/خانواده شهدا و ایثارگران مایه خیر و برکت کشور هستند

27 اسفند 1396 کد خبر : 9886110522

به گزارش نارخبر، مسئولان شهرستان ساوه در آستانه سال جدید با حضور در منزل خانواده  سه شهید مدافع حرم با آنان دیدار و گفتگو کردند.

معاون استاندار و فرماندار ساوه:

خانواده شهدا و ایثارگران مایه خیر و برکت کشور هستند

محمد بهاروند، معاون استاندار و فرماندار ساوه نیز در این دیدارها گفت: خانواده معظم شهدای مدافع حرم در حقیقت مدافع حریم اهل بیت(ع) و ماهیت اسلام واقعی هستند و مزد اصلی مجاهدت فرزندان شهیدشان را از خدای متعال می گیرند.

وی افزود: خانواده شهیدان و ایثارگران مایه خیر و برکت کشور هستند و قدردانی از زحمات آنان وظیفه همگانی است.

بهاروند با اشاره به تقدیم ۱۱ شهید مدافع حرم از ساوه در راه دفاع از اسلام بیان کرد: جامعه اسلامی نیاز به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد، زیرا تا زمانی که جبهه کفر و باطل وجود دارد جنگ بین حق و باطل هم هست.

امام جمعه ساوه:

شهدای مدافع حرم؛ ادامه دهنده راه شهدای انقلاب امام حسین(ع)

حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی، امام جمعه ساوه در این دیدار ضمن یادآوری جان فشانی های شهدای کربلا و رزمندگان دفاع مقدس گفت: شهدای مدافع حرم نیز ادامه دهنده راه شهدای انقلاب امام حسین (ع) در برابر کفر و ظلم زمان هستند و اگر شهدای مدافع حرم از جان خود نمی‌گذشتند امروز باید در داخل کشور مقابل جبهه کفر و دشمنان اهل بیت (ع) جنگ می کردیم.

وی افزود: محور مقاومت با هدایت رهبر معظم انقلاب توانست تروریست های تکفیری را که با حمایت آمریکا در فکر تشکیل خلافت بودند را در عراق و سوریه شکست دهد.

حسینی بیان کرد: خانواده معزز شهدا، حق بزرگی بر گردن همه مسئولین و مردم دارند زیرا امنیت کشور نتیجه جان فشانی فرزندان آنان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه:

شهدای مدافع حرم نمونه انسان‌های بصیر در عصر حاضر

سرهنگ علی رسولی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه نیز در دیدار با خانواده این شهدا گفت: خون پاک شهدای مدافع حرم مایه حیات و حماسه آفرینی آنان نشان از قدرت و گستردگی انقلاب اسلامی در منطقه است.

وی افزود: شهدای مدافع حرم از بصیرت دینی و بینش اسلامی برخوردار بودند زیرا مرزهای جغرافیایی را برای حمایت از اهل بیت(ع) درنوردیدند و در کشور دیگری برای دفاع از مستضعفین در برابر جنایتکاران داعشی، جان نثاری کردند.

مسئولان ساوه  در این دیدارها با خانواده شهیدان مدافع حرم از  تیپ فاطمیون، شهیدان«محمد غلامحسینی»، «سیدمحمود علوی» و شهید «سیدعباس حسینی» دیدار کردند و جویای حال آنها شدند.

خانواده شهدای مدافع حرم ساوه

خانواده شهدای مدافع حرم ساوه

خانواده شهدای مدافع حرم ساوه

خانواده شهدای مدافع حرم ساوه

خانواده شهدای مدافع حرم ساوه

خانواده شهدای مدافع حرم ساوه

خانواده شهدای مدافع حرم ساوه


انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر