1398/12/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

توسعه کشور و حفظ انقلاب اسلامی ماموریت اصلی بسیج

5 آذر 1397 کد خبر : 9886110577

سرهنگ پاسدار «محسن گلشن زاده» جانشین فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی روز دوشنبه در جمع بسیجیان شهرستان ساوه که با شعار «لبیک یا رسول الله صلی الله و علیه و آله و سلم» در مصلی امام برگزار شد،‌ گفت: ماموریت های اصلی بسیج را دفاع از انقلاب اسلامی و تلاش برای دستیابی به اهداف توسعه ای کشور است.

در راستای همین اهداف است که امام راحل دستور تشکیل ارتش 20 میلیون نفری را صادر کردند و رهبر معظم انقلاب نیز بر لزوم تشکیل ارتش ده ها میلیونی تاکید دارند.
وی اظهار داشت: در حالی که دهه پیشرفت و عدالت از حیات انقلاب اسلامی آغاز شده، تفکر بسیجی و فرهنگ جهادی برای تحقق این اهداف متعالی یک ضرورت انکارناپذیر است.
سرهنگ گلشن زاده تاکید کرد: ‌نباید تفکر بسیجی را صرفا منحصر به پایگاه های مقاومت تلقی کرد زیرا امروز تفکر بسیجی در میان همه مردم برای صیانت از انقلاب و تحقق آرمان های نظام اسلامی نهادینه شده است.
وی ایمان،‌ اخلاص،‌ روحیه شهادت طلبی و دشمن شناسی را از شاخص های رفتاری و روحی بسیج عنوان کرد و گفت: این نیروی مردمی با داشتن چنین ویژگی هایی همواره برای دفاع از آرمان ها و تعالی کشور آمادگی دارد.


جانشین فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه بدخواهان و دشمنان همواره در پی براندازی نظام اسلامی در کشور بوده اند،‌ اظهار داشت: هوشیاری و بصیرت بسیجیان یک مانع بزرگ بر سر راه دستیابی دشمنان به اهداف شوم شان است .
وی افزود: دشمنان با تمام قوا در مقابل نظام اسلامی ایستاده اند اما با درایت ملت و بسیجیان هرگز نخواهند توانست خاکریزهایی که با خون پاک شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس فتح شد،‌ به زیر سیطره دشمنان و بدخواهان بیفتد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساوه نیز اظهار داشت:‌ امروز شاهد هستیم که تفکر بسیجی به عنوان الگویی کامل برای دفاع از آرمان و ارزش های اسلامی نه تنها در ایران استحکام یافته بلکه به سایر ملت های آزادی خواه منطقه و جهان نیز منتقل یافته است.
سرهنگ پاسدار علی رسولی افزود: امروز،‌ روحیه مقاومت و استکبار ستیزی ملت ایران به خصوص بسیجیان سلحشور کشور در جای جای دنیا در حال گشترش و ترویج است.
در پایان این برنامه از بسیجیان نمونه شهرستان ساوه با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.
تگها: خبر ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر