1398/10/30
salamup.ir
nashrkhabar.ir

درخشش نمایندگان فوتسال استان مرکزی در لیگ برتر فوتسال کشور

24 آذر 1397 کد خبر : 9886110655

به گزارش نارخبر، نمایندگان فوتسال استان مرکزی در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور توانستند با پیروزی بر رقبای بندرعباسی و ورامینی خوش بدرخشند.

 

تیم شهرداری ساوه که نتوانسته نتایج خوبی بگیرد و از بیست بازی فقط یک برد کسب کرده بود  عصرامروز توانست در سالن فجر ساوه با حمایت پرشور هوادارانش تیم آذرخش بندرعباس را با نتیجه پنج بر یک شکست دهد.

 

این بازی که تا دقیقه آخر پایاپای با نتیجه تساوی سه بر سه طی می شود در 10 ثانیه آخر با دو گل ساوجی ها همراه شد، گل های این مسابقه را برای شهرداری «علی خلیلوند»، «مجتبی مریدی زاده»، «رضا تمیزی»، «علی کیایی» و «ناصر بابایی» زدند سه گل تیم آذرخش را هم «مهرداد قنبرزاده »(۲) و «بهروز جعفری» زدند.

 

تیم شهرداری با این سه امتیاز شیرین خانگی 11 امتیازی شد و نتوانست از قعر جدول جدا شود و در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر در روز جمعه 30 آذرماه با مس سونگون در تبریز بازی می کند.

 

 

سن ایچ ساوه، نیز که اولین سال حضورش را در لیگ برتر تجربه می کند، در این بیست هفته نتایج خوبی کسب کرده است و توانسته جزو پنج تیم برتر باقی بماند.

 

این تیم ساوجی توانست این بار نیز نتایج خوبش را تکرار کند و در ورامین ، تیم مقاومت قرچک را با نتیجه پنج بر چهار شکست دهد.

 

در این بازی «علی مروتی» و «حمید طاهری» برای سن ایچی ها دو گل به ثمر رساندند و «مهدی کریمی» گل پنجم را به ثمر رساند، برای تیم مقاومت قرچک نیز «محمد نجف زنگی» ، «مهدی مصطفایی»(گل به خودی)، «علی محب علیان» و «مصطفی ظریفیان» گلزنی کردند.

 

سن ایچ با این برد بیرون از خانه 31 امتیازی شد تا همچنان در رتبه پنجم جدول باقی بماند و در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر در روز جمعه 30 آذرماه با پارسیان در شهر قدس بازی می کند.

 

انتهای پیام/
تگها: لیگ برتر فوتسال کشور, شهرداری ساوه, مقاومت قرچک, آذرخش بندرعباس, فوتسال ساوه, سن ایچ ساوه, سونگون تبریز

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر