1399/03/10
salamup.ir
nashrkhabar.ir

شکست خانگی شهرداری ساوه در لیگ برتر فوتسال

6 دی 1397 کد خبر : 9886110710

به گزارش نارخبر، در آخرین بازی باقی مانده از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور ، تیم شهرداری ساوه با نتیجه چهار بر سه مقابل مهمان خود تیم ارژن شیراز شکست را پذیرفت تا در لبه سقوط قرار بگیرد.

 

این بازی با حضور پرشور تماشاگران ساوجی، ساعتی قبل در سالن فجر ساوه برگزار شد و این تیم ساوجی که در هفته قبل با شکست مواجه شده بود از همان ابتدا بازی را حساب شده آغاز کرد تا با برد خانگی بتواند خود را از انتهای جدول بالا بکشد.

 

ابتدای بازی هر دو تیم بازی محتاطانه ای را در پیش گرفته بودند اما در اواخر نیمه نخست، تیم شهرداری اولین گل بازی را زد ولی ارژنی ها به سرعت گل تساوی را زدند تا هر دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به رختکن رفتند.

 

اما در نیمه دوم  ارژنی ها بهتر از موقعیت ها استفاده کردند و با زدن دو گل دیگر جمع گلهای خود را به سه رساندند ، ساوجی ها با تلاش بازیکنان به گل دوم و سوم رسیدند ولی بار دیگر  شیرازی ها گلزنی کردند تا بازی در نهایت با نتیجه چهار بر سه به سود مهمان شود.

در این بازی امید طالبی ، ابوالفضل حسینی ، میثم نوری برای شهرداری و اسحاق سورغالی ، جعفر نجفی (دو بار) و مهدی زاهدی برای فرش آرا گلزنی کردند، شهردای با از دست دادن این سه امتیاز 12 امتیازی باقی ماند تا در چهار هفته مانده به پایان لیگ، گزینه اول برای سقوط باقی بماند.

 

انتهای پیام/
تگها: لیگ برتر فوتسال, شهرداری ساوه, اخبار ساوه, ارژن شیراز, فوتسال ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر