1399/03/15
salamup.ir
nashrkhabar.ir

۹ دی با حضور مردم ، یوم الله شد/خواص در فتنه، اسیر زیاده خواهی خود و خانواده شدند

7 دی 1397 کد خبر : 9886110711

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه این شهر با اشاره به سالگرد حماسه ۹دی گفت: حماسه ۹ دی با حرکت عظیم مردمی در دفاع از اصل نظام و ولایت فقیه برخلاف محاسبات دشمن ، یوم الله شد.

وی افزود: مردم در طی ۸ماه فتنه گری با هدایت و بصیرت بخشی رهبر معظم انقلاب اسلامی فهمیدند دشمن با نقاب دوستی و نفاق آمده تا نظام اسلامی را براندازی کند .

 

حسینی بیان کرد: فتنه ۸۸ یک حادثه و دعوای ساده جناحی و اعتراضی نبود ، یک فتنه تمام عیار علیه نظام اسلامی بود.

وی ادامه داد: اولین ویژگی این فتنه، برنامه ریزی و ریشه ۲۰ ساله در میان سران فتنه و آقازاده ها بود که می خواستند نظام کشور را سکولار کنند.

خواص در فتنه، اسیر زیاده خواهی خود و خانواده شدند

خطیب نماز جمعه ساوه اظهار کرد: دومین ویژگی ، پیچیدگی فتنه بود که دشمن توانست حتی خواص نظام را با خود همسو و مردود کند زیرا اسیر زیاده خواهی خود و خانواده شده بودند ، بعضی خواص نیز سکوت کردند و بعدا با رمز تکرار، فتنه جدید ایجاد کردند.

وی افزود: سومین ویژگی، مشارکت بهاییت، منافقین و اراذل با نماد سبز و آغاز جنگ احزاب با هدف براندازی نظام اسلامی بود و حتی به مقدسات دینی در روز عاشورا رحم نکردند.

امام جمعه ساوه با اشاره به سالگرد ابلاغ پیام تاریخی امام خمینی (ره) به شوروی گفت: این نامه نشان داد که بر خلاف توهم بعضی ها، انقلاب اسلامی تمام نشده است و تازه دوران جدیدی از نهضت اسلامی شروع شده است و آن صدور انقلاب و دعوت جهانی بود.

وی ادامه داد: علاوه بر متن علمی نامه، امام راحل با این تعبیر که " از این پس کمونیسم را باید در موزه های تاریخ سیاسی جهان جستجو کرد " ، نابودی کمونیسم را پیش بینی کرد و مشکل آنها را عدم اعتقاد واقعیتی به خدا و اعتماد به غرب دانست.

 

فرار آمریکا از سوریه، نشانه شکست مفتضحانه است

حسینی عنوان کرد: ترامپ هفته گذشته ، فرمان خروج نیروهای نظامی آمریکا از سوریه را صادر کرد که رسانه ها از آن بعنوان فرار از آمریکا یاد کردند.

وی با اشاره به اعلام افول آمریکا توسط رهبر معظم انقلاب افزود: نتانیاهو و آل سعود عزا گرفتند و آن را هدیه کریسمس به دشمنان آمریکا دانستند و خود ترامپ اعتراف کرد ، سوریه زمین بازی ایران است و اقدامات آمریکا در سوریه به نفع ایران تمام شده است.

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه ساوه حسینی, اخبار ساوه, فتنه 88, حماسه 9دی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر