1398/03/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

انتخابات، بهانه ای برای فتنه گران بود/دشمن از طریق فضای مجازی، جنگ روانی می کند

13 دی 1397 کد خبر : 9886110746

حجت الاسلام مهدی محمدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر با اشاره به بهانه بودن انتخابات برای فتنه گران گفت: در نظام جمهوری اسلامی ، مردم در انتخابات آزاد هستند و فتنه گران از این فرصت برای توطئه براندازی در سال 88 استفاده کردند پس انتخاب آگاهانه مردم، مایوس کننده دشمنان و موجب آبادانی کشور می شود.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب، موقع انتخابات از فردی حمایت نمی کند ولی شاخص هایی را برای انتخاب صحیح مطرح می کنند تا معیاری برای انتخاب صحیح مردم شود.
محمدی با اشاره به تبلیغات منفی و پرحجم دشمنان بیان کرد: درباره مفاسد اقتصادی شاهد رسیدگی و محکومیت بسیاری از مسئولین حتی تا معاون و مسئول دفتر رئیس جمهور و آقازاده های شناخته شده هستیم ولی رسانه های دشمن موارد هنوز رسیدگی نشده را خبری می کند.
وی ادامه داد: مفاسد اقتصادی در هر کشوری وجود دارد ولی اینکه دشمنان هم کمک کنند تا نظام اقتصادی کشوری مختل شود و مفسدان اقتصادی از پشتیبانی آنها برخوردار باشند برای ایران  رخ می دهد تا مردم را مایوس کنند.

 

دشمن از طریق فضای مجازی، جنگ روانی می کند
مسئول دفتر نمایندگی ناحیه سپاه ساوه اظهار کرد: در مذاکرات هسته ای ، حضرت آقا بارها هشدار داد و گفت: " خوشبین نیستم" و چند شرط برای توافق گذاشت ولی دولتمردان گوش ندادند و اعتماد کردند حالا شاهد دبه کردن آمریکا و عدم مدیریت داخلی اقتصاد هستیم.
وی افزود: FATF هم مانند برجام موجب نفوذ اطلاعاتی و فشار بیشتر دشمن می شود زیرا هدف آنها اطمینان از سالم بودن تبادلات مالی نیست بلکه کشف روزنه های بیشتر برای براندازی نظام است.
محمدی تاکید کرد: دشمن از طریق فضای مجازی، جنگ روانی می کند ، الان هدف دشمن نوجوانان دهه هشتادی است که جنگ و فتنه را تجربه نکرده اند تا با انبوهی از شبهات و بی فرهنگی رشد کنند.
وی ادامه داد: دشمن چرا فضای مجازی را تحریم نمی کند در خود کشورهای غربی برای افراد زیر 13 سال محدودیت وجود دارد ولی در ایران هیچ محدودیتی نیست و دشمن از این فضا برای نقشهای خود استفاده می کند.
این مسئول مذهبی گفت: آمار بالای خود کشی  در کشورهای غربی مانند آمریکا به خاطر عدم دینداری و هدف اُخروی است.
وی افزود: باید هوشیار بوده و مراقب نقشه های دشمن باشیم تا در مسیر آنها قدم بر نداریم ، امام راحل معیار خوبی معرفی کنند که دشمن از هر کسی حمایت کرد پیروی نکنیم.
انتهای پیام/
تگها: انتخابات فتنه 88, فضای مجازی، جنگ روانی, خحت الاسلام محمدی مسئول دفتر نمایندگی سپاه ساوه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر