1398/03/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

باند سارقین منازل در ساوه شناسایی و دستگیر شدند+ عکس

15 دی 1397 کد خبر : 9886110757

 به گزارش نارخبر , سرهنگ پرویز اسدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه در جمع خبرنگاران گفت: اعضای دو باند سارقین منزل در این شهرستان با انجام کارهای کارشناسانه و اطلاعاتی پلیس بویژه پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در سال جاری شاهد افزایش میزان وقوع سرقت در ساوه بودیم که نشان دهنده فعالیت باندی از دزدان حرفه ای بود که با تلاش شبانه روزی شناسایی و منهدم شد.

اموال سرقتی ساوه


اسدی بیان کرد: باند اول شامل چهار سارق بود که با شیوه های خاصی به منازل خالی از سکنه وارد شده و اقدام به سرقت وجوه نقد، طلا و جواهرات و اقلام ریز از واحدهای مسکونی و منازل مردم می‌کردند.
وی ادامه داد: باند دوم هم شامل دو سارق بود که در زمینه سرقت از خانه باغ‌های ویلایی اطراف شهر فعالیت می کردو پس از دستگیری و اعتراف، سارقان پس از تشکیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شدند.
این مقام انتظامی در ساوه با بیان اینکه سارقین مورد نظر در استان های قم، قزوین، زنجان و مرکزی اقدام به سرقت می کردند، اظهار کرد: مقداری اموال از دو باند شناسایی و گردآوری شده است و به مالباختگان برای شناسایی اموال فراخوانی شد و تاکنون 38 نفر از مالباختگان, اموال خود را شناسایی کردند.

اموال سرقتی ساوه


انتهای پیام/
تگها: باند سارقین منازل در ساوه, اموال سرقتی, سارقین ساوه, مالباختگان, سرهنگ اسدی انتظامی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر