1398/03/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

افتتاح و کلنگ زنی 16 پروژه توسط شهرداری ساوه در دهه فجر

18 دی 1397 کد خبر : 9886110776

سید مهدی حسینی شهردار ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر گفت: به مناسبت دهه فجر،  16 پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی توسط شهرداری ساوه افتتاح و کلنگ زنی می شود.
وی افزود: پروژه های بزرگ پیش بینی شده مدیریت شهری ساوه در دوره پنجم شورای اسلامی، گامی موثر در تسهیل سفر درون شهری و رفع مشکلات محلات قدیمی و حاشیه نشین شهر است و در تاریخ این شهر ماندگار می شود.

شهردار ساوه بیان کرد: حرکت به سمت شکستن قفل اجرایی پروژه های بزرگ در جهت تقویت زیرساخت های شهری، راهبرد اساسی ما در این دوره مدیریتی است و همچنان در این مسیر حرکت می کنیم.
وی ادامه داد: رونمایی از 11 دستگاه اتوبوس شهری، ساماندهی بلوار قائم، احداث کمربندی شمال، بازآفرینی محله فانوس آباد، بازآفرینی منطقه عباس آباد، احداث بوستان معلولان، ساماندهی منطقه یاقوت آباد، احداث پارک شهید آشتیانی، افتتاح سرای محله در محلات شمال شهر ، افتتاح خانه گفتمان شهر ، بازگشایی کوچه اعراب ، تعریض پل فردوسی و احداث ١٢ زمین بازی كودكان در ١٢ محله محروم شهر از پروژه های پیش بینی شده شهرداری ساوه برای افتتاح در ایام الله دهه فجر تا نوروز ٩٨ است .

شهرداری ساوه حسینی


حسینی اظهار کرد: اعتبار تخصیص یافته برای اجرا و بهره برداری از این پروژه ها بالغ بر 17 میلیارد تومان است كه از محل درآمدهای شهرداری ساوه و مشاركت شهروندان  در پرداخت حقوق شهرداری تأمین شده است.
وی افزود: همچنین سه پروژه عظیم و تأثیرگذار بر توسعه فرهنگ و اقتصاد شهر نیز با پیش بینی اعتباری بالغ بر ٦٠ میلیارد تومان از محل اعتبارات مصوب صندوق توسعه ملی و بازآفرینی شهری شامل احداث مجموعه های پردیس سینمایی و تالار شهر، احداث فاز اول مجتمع تجاری مسكونی از طرح بازآفرینی محله قاسم آباد و اجرای فاز نخست طرح بازآفرینی محور تاریخی مسجد انقلاب تا مسجد جامع در این ایام كلنگ زنی و تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر، توسط شهرداری ساوه اجرایی می شود.

انتهای پیام/
تگها: شهرداری ساوه دهه فجر, حسینی شهردار ساوه, مدیریت شهری ساوه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر