1398/05/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

ضرورت حمایت از تولید ملی با اهتمام به رهنمودهای رهبری/ فضای مجازی توسط متخصصان انقلابی سالم سازی شود

20 دی 1397 کد خبر : 9886110788

حجت الاسلام مهدی محمدی از اساتید حوزه و دانشگاه ، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم به مناسبت قیام خونین در 19 دی ماه 1356 در گفتگو با خبرنگار نارخبر گفت: مسئولین و مردم با دلسوزی تمام ، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را جامه عمل  بپوشانند و در حمایت از تولید ملی از تمام ظرفیت های موجود بدون اتلاف منابع تلاش کنند و مانع از دست درازی مفسدان به منابع ملی شوند.
وی افزود: با توجه به رو به  پایان بودن سال جاری و عدم اهتمام جدی به این امر مهم لازم است که همه با همدلی ، اتحاد و انسجام از تولید داخلی حمایت کنند و از ظرفیت جوانان در این امر تولید استفاده شود.

حجت الاسلام محمدی سپاه ساوه

فضای مجازی توسط متخصصان انقلابی سالم سازی شود
محمدی بیان کرد: با توجه به نقش فضای مجازی و استفاده دشمن برای براندازی نظام و تاکیداتی که  فرمانده معظم کل قوا بر مدیریت و فعالیت در فضای مجازی دارند ، لازم است سازمان یا نهادی در تمام شهرها به صورت تخصصی برای مبارزه با تهاجم فرهنگی  ایجاد شود.
وی ادامه داد: این سازمان می تواند فضای سالم فرهنگی با توجه به حضور گسترده و فعال مردم علی الخصوص جوانان در فضای مجازی ایجاد کند.

این استاد حوزه و دانشگاه اظهار کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب بر اشتباه محاسباتی آمریکا اشاره کرد ،با وجود دشمنی مستکبران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون ، در دهه فجر امسال شاهد جشن چهل سالگی انقلاب می شویم.

وی افزود: دشمنان می خواستند چشن سال نو میلادی را در ایران بگیرند ولی با شکست دشمنان باید شاهد جشن بلوغ چهل سالگی انقلاب باشند و پیروزی های بزرگ تر محور مقاومت در منطقه و جهان را تماشا کنند.

 

انتهای پیام/
تگها: حجت الاسلام مهدی محمدی, تولید ملی, منابع ملی, اساتید حوزه و دانشگاه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر