1398/05/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

برجام بدون دستاوردی مُرد/ اعتماد به توان داخلی به جای اعتماد به آمریکا

21 دی 1397 کد خبر : 9886110791

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی، امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه این شهر گفت:     برجام بدون دستاوردی مُرد نباید دستاوردسازی دروغین کرد ، معیشت سخت مردم را ببینید ، حتی بعضی روزنامه های اصلاح طلب هم اعتراف می کنند تقویت توان داخلی راهگشا است نه تکیه بر آمریکا و اروپا.
وی افزود: تولی و تبری دو فریضه دینی است که شعار " مرگ بر آمریکا" یک نمونه نمادین است ولی در عمل هم با تحریم کالای خارجی و حمایت از تولید و کارگران ایرانی می توان این فرایض را انجام داد.
حسینی بیان کرد: در سال 88 به نام جمهوریت بعضی افراد در عرصه انتخابات حاضر شدند ولی جمهوریت را تا زمانی قبول دارند که شکست نخورند و بعد از شکست در انتخابات خواستند تا نتیجه را باطل کنند ولی رهبر معظم انقلاب شجاعانه جلوی زیاده خواهی خواص و فتنه گران ایستاد.
وی ادامه داد: رهبری میزان و ملاک تشخیص است، هر کسی از ولایت فقیه زاویه بگیرد مردود است.
امام جمعه ساوه ، اتحاد و همدلی راز پیشرفت دانست و اظهار کرد: باید همه مسئولین شهرستان از فرماندار و نماینده مجلس تا سایر مسئولین متحد باشند تا بتوانیم جایگاه شهرستان را بالاتر ببریم.
وی همچنین از دستگاه قضایی بابت پیگیری حقوقی اعتراض مردم شهرستان درباره احداث شرکت بازیافت پسماند و آسیب های محیط زیستی آن تشکر کرد.
انتهای پیام/
تگها: برجام بدون دستاورد, اخبار ساوه, امام جمعه ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر