1398/11/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

شرط پیروزی در جنگ اقتصادی، ساده زیستی فرماندهان این جبهه است

17 بهمن 1397 کد خبر : 9886110905

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی شرط پیروزی در جنگ اقتصادی را ساده زیستی فرماندهان این جبهه دانست و گفت: فرماندهان جبهه اقتصادی باید مانند فرماندهان دفاع مقدس ساده‌زیست بوده و با رزمنده‌ها یعنی کارگران و تولیدکنندگان زندگی کنند.

 سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در اجلاسیه شهدای کارگری استان مرکزی که روز چهارشنبه در سالن ورزشی شرکت لاستیک پارس در شهر صنعتی کاوه برگزار شد ضمن بیان اینکه دفاع مقدس همچنان باقی است و تنها سنگر عوض‌شده است گفت: اگر روزی کارگران با تولید خود از خط مقدم جبهه و رزمندگان حمایت می‌کردند، امروز خود در خط مقدم جبهه برای پیروزی در جنگ اقتصادی نبرد می‌کنند.

وی افزود: در جنگ اقتصادی نیازمند عزم جدی و کار جهادی هستیم. اگر پتانسیل نیروی انسانی جوان و تحصیل‌کرده و کارگرانی که هنرمندانه تولید می‌کنند با حس و حال دفاع مقدس به کار گرفته شود، قطعاً پیروزیم.

کریمی شرط پیروزی در جنگ اقتصادی را ساده زیستی فرماندهان این جبهه دانست و بیان کرد: فرماندهان جبهه اقتصادی باید مانند فرماندهان دفاع مقدس ساده‌زیست بوده و با رزمنده‌ها یعنی کارگران و تولیدکنندگان زندگی کنند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی پیروزی در جنگ اقتصادی را مستلزم استفاده بهینه از همه منابع، تحریم اجناس خارجی مشابه تولید داخلی و حمایت از تولید داخلی کارگران دانست و اضافه کرد: اگر به‌جای سرمایه‌داران خارجی به سرمایه‌های خودمان تکیه کنیم و از توان مهندسان و کارگران ایرانی همراه با دانش روز بهره ببریم، می‌توانیم در جنگ اقتصادی پیروز باشیم.

از مجموع ۲۶۵ شهید کارگری استان مرکزی، ۵۸ نفر از آن‌ها متعلق به شهرستان ساوه هستند.

همچنین دو شهید گمنام نیز مهمان اجلاسیه بودند.

یکی از این شهدا که پیکر پاکش در عملیات والفجر ۸ در منطقه بوارین و یک شهید گران‌قدر ۱۷ ساله، در عملیات رمضان در شرق بصره پیکر پاکشان به‌تازگی تفحص شده است.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر