1398/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

سیاست ضدنظام دیکته شده از شیطان بزرگ است/حفظ وحدت و انسجام در بدنه نیروهای انقلاب وظیفه همگانی است

21 بهمن 1397 کد خبر : 9886110912

حجت الاسلام محمد جواد نکویی ماهانی امام جمعه شهر آوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر با گرامیداشت فرا رسیدن 22 بهمن گفت: حضور در صحنه های انقلاب و دفاع از آرمانها و اصول انقلاب اسلامی و  حفظ وحدت و انسجام در بدنه نیروهای انقلاب وظیفه همگانی است زیرا اولویت اصلی حفظ انقلاب است .

وی ایجاد یک شبکه و تشکیلات نیروهای ارزشی و انقلابی را ضروری دانست و افزود: بیگانه پرستان لیبرال، قدرت، ثروت، رسانه ها وهم جاهلان وفریب خوردگان را به خدمت می گیرند و برعلیه ارزش های انقلابی اسلامی حالت تهاجمی دارند ولی ما بیشتر حالت تدافعی داریم این بخاطر نگاه سلیقه ای و عدم سازماندهی است.

 

نیکویی ماهانی با تاکید بر بلوغ چهل سالگی انقلاب بیان کرد: پیروان ولایت باید یک تصمیم مهم برای انسجام واتحاد وهماهنگی در ارشاد مردم وگرفتن قدرت از غرب پرستان را در برنامه اساسی خود قرار دهند.

وی افزود: مرحوم شهید بهشتی با یک انسجام ومدیریت در اوایل انقلاب موفق شد با تشکیل حزب جمهوری اسلامی و ایجاد وحدت بین انقلابیون دولت ومجلس را انقلابی کرده ومنافقین را از رسیدن به قدرت ناکام کند.

حجت الاسم نکویی ماهانی امام جمعه آوه

امام جمعه شهر آوه اظهار کرد: منافقین و آمریکا پرستان پس از شکست در میدان دموکراسی بر اقدامات تروریستی، جاسوسی برای صدام و خیانت خود افزودند.

وی ادامه داد: آنها در این راستا از روش های جدید فتنه گری هم استفاده کردند و بین مخالفان نظام از مداح و امام جماعت تا بهایی، شراب خوار، بی حجاب و جاسوس آل سعود همه را در گروه خود جمع کرده وبه موقع از همه آنها استفاده می کنند وهرگز از نیروی بد نام خودشان هم دست نمی کشند بلکه سعی می کنند در همه اقشار نفوذ کرده وبه سمت خود بکشند و اگر نتوانستند او را از صحنه خارج می کنند.

سیاست ضدنظام دیکته شده از شیطان بزرگ است

نکویی ماهانی تاکید کرد: سیاست منافقان و ضدنظام برگرفته و دیکته شده از شیطان بزرگ است و بستر اصلی فعالیت آنها در فضای مجازی با استفاده از نیروهای آل یهود و آل سعود و همکاری مدیران شبکه های اجتماعی است.

وی افزود: آنها با در تنگنا قرار دادن معیشت مردم و شبهه افکنی سعی دارند تا تفکر نسل جوان بخصوص زنان را تغییر دهند ولی امت اسلامی ایران همانطور که در صحنه های مختلف نشان داد متوجه کارشکنی ها و دشمنی ها است.

این استاد حوزه دانشگاه با دعوت از آحاد ملت برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن گفت:باید تلاش کرد مردم رابیدار نمود ونقشه ها وخیانت های این شیطان صفتان را برملا کرد وبا وجود امت حزب الله وبا برنامه درست وعنایت خدای متعال کار پیش خواهد رفت.

انتهای پیالم/
تگها: سیاست ضدنظام, امام جمعه شهر آوه نکویی, ۲۲ بهمن, شهر آوه, اخبار ساوه, ساوه, حجت الاسلام نکویی ماهانی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر