1398/05/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

سه جهاد روشنگری، خدمتگزاری و تلاش کشور را بیمه می کند

22 بهمن 1397 کد خبر : 9886110915

به گزارش نارخبر، علیرضا زاکانی نماینده ادوار مجلس در مراسم گرامیداشت چهل سالگی انقلاب در حرم امامزاده سید حسین(ع) ساوه گفت: سه جهاد روشنگری، خدمتگزاری و تلاش پیشرفت جویانه ، کشور را از توطئه های دشمنان ایمن می کند.
وی افزود:‌هدف دشمن ، ناامید کردن مردم است برای همین کمک می کنند تا فساد اقتصادی ریشه دار شود ولی نهادهای نظارتی با کشف و برخورد با مفاسد می توانند دستهایی را که برای ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی دراز شده اند را قطع کنند.
زاکانی بیان کرد: یک میلیارد ارز خارجی در اختیار فردی بود به مسئولین اطلاع داده شد تا این مبلغ هنگفت را در این شرایط اقتصادی به خزانه بازگردانند ولی ابراز نگرانی بابت برنگشتن این حجم پول نکردند.
وی ادامه داد: اما مسئولین برای یارانه ای که به مردم هر ماه می دهند ابراز ناخشنودی می کنند.

زاکانی ساوه شهدا


این نماینده ادوار مجلس اظهار کرد: بعضی مسئولین دلشان می خواهد کاری کنند ولی توان ندارند ولی بعضی نمی خواهند کاری کنند .
وی افزود: در برجام تلاش شد تا منفعتی برای کشور حاصل شود ولی آمریکایی ها همانطور که رهبر معظم انقلاب بارها هشدار دادند قابل اعتماد نبودند و توافق را برهم زدند.
زاکانی با اشاره به هزینه آمریکا و حاکمان عربی دست نشانده برای تضعیف ایران در غرب آسیا تاکید کرد: هزینه های چند تریلیون دلاری آنها در منطقه به خاطر روحیه و اندیشه انقلابی نیروهای مقاومت با شکست مواجه شد و ایران اسلامی به لطف خدا پیروز میدان های بعدی نیز است.
تگها: زاکانی ساوه شهدا, مسئولین ناکارآمد, چهل سالگی انقلاب اسلامی, اخبار ساوه, امامزاده سید حسین ع

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر