1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

روحیه انقلابی ‌ گری ملت ایران به جهان مخابره شد

23 بهمن 1397 کد خبر : 9886110921

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت باشکوه و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن روحیه انقلابی ‌ گری ملت ایران را به جهان مخابره کرد.

 

محمدرضا منصوری در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با پشتوانه مردمی به پیروزی رسید، افزود: ملت ایران در طول چهل سال انقلاب اسلامی نشان دادند که همواره در صحنه ‌ های دفاع و صیانت از این نظام حضور دارند و حضور باشکوه آنان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات این ملت در پاسداری از آرمان ‌ های نظام است.

 

وی تصریح کرد: این حضور هوشمندانه بیانگر آن است که یاوه ‌ گویی ‌ های مستکبران عالم ذره ‌ ای در عزم و اراده ملت در پاسداری از انقلاب تاثیری نداشته و مردم با قدرت از نظام، انقلاب و رهبری حمایت می ‌ کنند.

 

منصوری با اشاره به گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: نهال نظام اسلامی که با خون شهدا آبیاری و با بصیرت مردم محافظت شده است هم اکنون به درخت تنومندی تبدیل شده و روز به روز بر اقتدار این انقلاب در تمامی عرصه ‌ های بین‌المللی افزوده می ‌ شود.

 

وی تاکید کرد: پیام صریح و روشن ملت ایران به دشمنان قسم خورده این انقلاب در سالروز 40 سالگی انقلاب این است که با وجود توطئه ‌ افکنی و فتنه‌انگیزی استکبار جهانی و ایادی وابسته به آنان این ملت با جان و دل پای آرمان ‌ های انقلاب ایستاده ‌ اند و با همبستگی و همدلی معادلات دشمن را بهم می ‌ ریزند.

 

این نماینده مردم در خانه ملت، تفکر انقلابی ‌ گری و زیربار زور نرفتن را دو پیام مهم مردم در راهپیمایی 22 بهمن دانست و افزود: مسئولان باید قدر این مردم را که پشتیبان نظام و رهبری هستند بدانند و مطالبه بحق مردم مبنی بر برطرف کردن مشکلات آنان به ویژه مشکلات معیشتی پیام مهم دیگر این حماسه حضور است./ایسنااخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر