1398/03/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دستگیری سارقان سابقه‌دار مسلح در عمليات پليس زرنديه

18 اسفند 1397 کد خبر : 9886111019

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان زرنديه از دستگيري ۴ سارق سابقه‌دار مسلح در عمليات مأموران كلانتري ۱۳ اين شهرستان خبر داد و گفت: از سارقان، دوقبضه سلاح گرم، يك دستگاه خودرو و ۵ پلاك خودروي سرقت شده كشف شد و آنان به ۵ فقره سرقت موبايل در تهران نيز اعتراف كردند.

 

سرهنگ "مهدي مهدويان" دراین‌باره گفت: تيمي از مأموران گشت انتظامي كلانتري ۱۳ شهرستان دریکی از محورهاي مواصلاتي به يك دستگاه خودروي سواري پرايد مظنون شدند و در استعلام انجام‌شده، مشخص شد كه اين خودرو از شهرستان "اسلام‌آباد" سرقت شده است.

 

وي ادامه داد: با برنامه‌ریزی عملياتي پليس، خودرو با ۴ سرنشين آن متوقف شد و در بازرسي از آن ۲ قبضه كلت به همراه تعدادي تير جنگي و تعدادي اقلام ممنوعه ديگر و تعداد۴ پلاك خودرو كه از شهرستان اسلام‌شهر سرقت شده بود، كشف شد.

 

اين مقام انتظامي اضافه كرد: با دستگيري سرنشينان خودرو و انتقال آنان به يگان انتظامي و در بررسي سوابق آنان مشخص شد كه هر چهار نفر آنان، از سارقان سابقه‌دار می‌باشند.

 

سرهنگ مهدويان تصريح كرد: در تكميل تحقيقات مأموران انتظامي، دستگیرشدگان به ۵ فقره سرقت موبايل در محدوده غرب تهران نيز اعتراف كردند.

 

وي خاطرنشان كرد: متهمان اين پرونده براي برخورد قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر