1398/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

کشف محموله ۱تن و ۱۰۶ کیلوگرمی مواد مخدر در استان مرکزی+تصاویر

19 فروردین 1398 کد خبر : 9886111056

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص کشف و ضبط محموله بزرگ مواد مخدر در استان مرکزی گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشترک بین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی و استان سمنان یک باند قاچاقچی حامل مواد مخدر شناسایی شد.

عزیزی افزود: با رصد های اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی مشخص شد که این باند قصد دارند یک محموله بزرگ مواد مخدر را از جنوب کشور به سمت شمال غربی و احتمالا با هدف خروج از کشور، حرکت بدهند.

وی عنوان کرد: با رصد های اطلاعاتی که انجام شد و اقدامات خاص عملیاتی و تعقیب و مراقبتی که به وجود آمد شب گذشته در یکی از محورهای استان مرکزی نزدیک به شهرستان ساوه خودرو حامل مواد مخدر شناسایی و طی یک عملیات و اقدام ضربتی متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: خودروی متوقف شده یک خودروی حامل گاز بود و با بازدید و بازرسی دقیقی که توسط عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر به عمل آمد مشخص شد که خودرو حامل ۱ تن و ۱۰۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین است. همچنین در این عملیات یک نفر دستگیر شد.

وی بیان کرد: این دست اقدامات پلیس نشان دهنده عزم نیروی انتظامی در راستای مبارزه راسخ با حوزه سوداگران مرگ و کسانی که بخواهند در این حوزه اقدام خلاف قانون و مقررات داشته باشند، است.

عزیزی خاطر نشان کرد: می خواهیم که مردم در همین رابطه هر گونه اطلاعاتی را که پلیس می تواند روی آن اطلاعات، اقدامات عملیاتی انجام دهد و مبارزه و مقابله خودش را در حوزه عرضه مواد مخدر شدت بدهد دریغ نکنند و کمک کنند.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر