1398/05/29
salamup.ir
nashrkhabar.ir

کمک ۳۷ میلیارد ریالی مردم استان مرکزی به سیل‌زدگان

31 فروردین 1398 کد خبر : 9886111113

 

 

قنبر موسی نژاد، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه امدادرسانی به مردم سیل‌زده مهم‌ترین وظیفه انسانی تمامی هم‌وطنان است گفت: کمیته امداد یکی از دستگاه‌هایی بود که از همان ساعات اولیه وقوع سیل فعالیت خود را در جهت کمک به هم‌وطنان آغاز کرد.

 

وی بابیان اینکه مردم استان‌های لرستان و مرکزی با توجه به همسایگی و مرز مشترک از دیرباز ارتباط مناسبی باهم داشته‌اند و در سیل اخیر نیز در کنار بودند، گفت: مردم استان مرکزی ۳۷ میلیارد ریال از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری به‌صورت نقدی و غیر نقدی به سیل‌زدگان کمک کردند.

 

موسی نژاد به توزیع کمک‌های مردمی توسط کمیته امداد به مناطق سیل‌زده اشاره کرد و گفت: تاکنون محموله‌های کمک‌های مردمی از استان مرکزی جمع آوری و برای توزیع‌ به مناطق سیل زده ارسال شده است.

 

وی ضمن تشکر از مردم نیک‌اندیش استان مرکزی در کمک به سیل‌زدگان استان لرستان گفت: اقلام خوراکی، بهداشتی و وسایل ضروری بر اساس نیاز سیل‌زدگان در اسرع وقت و با برنامه‌ریزی مناسب توزیع می‌شود.

 

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: خیران و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند از طریق شماره‌حساب ۰۱۰۱۳۵۶۷۰۰۰۵ بانک ملی شعبه شهید مدنی اراک ؛ شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۰۰۸۸ ؛ شماره‌گیری کد دستوری #۰۸۶*۸۸۷۷* و یا پرداخت از طریق اپلیکیشن ، سنا ، سکه و سایت امداد به نشانی www.emdad.ir به سیل‌زدگان کمک کنند.

 

انتهای پیام/

 اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر