1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

فعالیت عمرانی و فرهنگی ۱۰ گروه جهادی دانش‌آموزی در مناطق سیل‌زده

3 اردیبهشت 1398 کد خبر : 9886111124

 

 

سرهنگ مجید غلامی مسئول بسیج دانش‌آموزی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: هم‌زمان با جاری شدن سیل در شهرها و روستای خوزستان و لرستان، گروه‌های جهادی بسیج دانش‌آموزی استان مرکزی برای امدادرسانی به مردم سیل‌زده، تشکیل و به مناطق موردنیاز اعزام شدند.

 

غلامی اظهار کرد: تاکنون ۱۰ گروه جهادی دانش‌آموزی متشکل از فرماندهان واحدهای مقاومت بسیج دانش‌آموزی در مناطق سیل‌زده خوزستان و پل‌دختر در حال خدمات فرهنگی و عمرانی هستند.

 

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۲۶۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانش‌آموزی استان به مناطق سیل‌زده ارسال‌شده است ادامه داد: از مجموع کمک‌ها ۲۰۰ میلیون غیر نقدی و۶۰ میلیون نقدی بوده است.

 

مسئول بسیج دانش‌آموزی استان مرکزی بیان کرد: انجام فعالیت‌های فرهنگی ، کمک‌تحصیلی ،دیدار با خانواده شهدا و کمک در امر عمرانی ازجمله فعالیت گروه‌های جهادی دانش‌آموزی در مناطق سیل‌زده هست.

 

غلامی با تأکید بر اینکه سیل یک نعمت الهی است که باهمت جهادی مردم و مسئولان می‌توان خسارت‌های آن را کاهش داد خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی دانش‌آموزی نیز تا آخرین لحظه در کنار مردم سیل‌زده هستند و به امدادرسانی به آن‌ها فعالیت خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

 اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر