1400/02/02
salamup.ir
nashrkhabar.ir

بسیج، پناهگاه و پرگار همه گروه ها و اقشار باشد

29 اردیبهشت 1398 کد خبر : 9886111203

به گزارش نارخبر، سرهنگ حجت الله دستجانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه ساوه در اردوی یک روزه بسیجیان که در محل سد الغدیر ساوه برگزار شد، گفت: بسیج باید پناهگاه و پرگار همه گروه ها و اقشار باشد زیرا بسیج تحت هیچ جناح و جریان سیاسی نیست.
وی افزود: بسیج پیرو ولایت و خدمتگزار همه اقشار است، تمرکز فعالیت های بسیج در سالیان اخیر از فعالیت فرهنگی به فعالیت های سازندگی و خدمت رسانی سوق یافته است.


سرهنگ دستجانی بیان کرد: حفاظت و صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب از ماموریت های بسیج و سپاه است حتی جوانان نسل جدید  از دستاوردهایی هستند که باید از آنها صیانت شود.
وی ادامه داد: مردم  می توانند با اتحاد  کشور را بسازند شاهد خدمت های اسرع وقت بسیج در سیل و زلزله بودیم ، این رویکرد خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی است.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه ساوه اظهار کرد: جوانان با وجود تهاجم فرهنگی دشمن در فضای مجازی با اندیشه ورزی و کارهای نو برای ذائقه های مختلف می تواند جذب بسیج شود و هیئت های اندیشه ورز می توانند برای جذب و تثبیت در بسیج راهکار بدهند.
وی افزود: بسیجیان باید در نماز جماعت ها شرکت ویژه داشته باشند مسجد ، سنگر اصلی انقلاب و بسیج است .


سرهنگ دستجانی گفت: جوانان امروز که محرومیت های اقشار مختلف جامعه را در قبل از انقلاب ندیده اند با حضور در فضای مجازی دچار دوگانگی درباره حقانیت انقلاب می شوند و به دستور خارج نشینان ، اغتشاش می کنند این ضعف است که نتوانستیم جوانان را با حقایق آشنا کنیم و اگر کسی با رفتار ناعادلانه اش موجب دلسردی از انقلاب می شود را شناسایی و برخورد نکردیم.
وی ادامه داد: دشمن نقشه جدایی مردم از ولی فقیه را در سر دارد همانطور که در اندلس شاهد جدایی مردم از دستورات اسلام و شکست حکومت اسلامی بودیم باید تا می توانیم اطرافیان خود را با زبان نرم و رفتار نیکو جذب بسیج کنیم.
این فرمانده سپاه تاکید کرد: پاسداران و بسیجیان باید معتمد محل و اقوام خود باشند و محل رجوع مردم باشند.
انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر