1398/11/30
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دوهزار زائر ساوجی به حرم مطهر امام خمینی(ره)اعزام می شوند

13 خرداد 1398 کد خبر : 9886111240

سرهنگ دوم پاسدار حجت الله دستجانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه در خصوص گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: دو هزار نفر روز چهاردهم خرداد ماه از این شهرستان برای تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی و خون شهدا به حرم امام خمینی (ره) اعزام می شوند.

وی افزود: برنامه های متعددی توسط سپاه ناحیه ساوه و دستگاه های فرهنگی شهرستان برای این ایام برنامه ریزی شده است كه با تعامل یكدیگر اجرایی می شود.

سرهنگ دستجانی بیان کرد: با گذشت سی سال سال از رحلت امام راحل همواره عشق به خمینی(ره) در جامعه اسلامی ما موج می زند و هرسال كه از فقدان این مرد بزرگ می گذرد مردم با عشق و ارادت بیشتری این آیین را برگزار می كنند.
وی افزود: امام خمینی(ره) استقلال و هویت را به مردم ایران ارزانی كرد و به تنهایی در مقابل بت استكبار ایستاد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه با اشاره به جایگاه امام راحل(ره) گفت: ضرورت تبیین شخصیت حضرت امام (ره) در شرایط کنونی جدی‌تر است تا نوجوانان و جوانان امروز بیشتر با این امام بزرگوار آشنا بشوند.

 وی تاکید کرد: باید بکوشیم تا از تمام ظرفیت‌های موجود در شهرستان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر آئین‌های بزرگداشت سالروز رحلت جانسوز امام خمینی(ره) استفاده کنیم، چرا که اگر می‌خواهیم همواره عزت و شکوه داشته باشیم باید شرایط را برای تحقق آرمان‌های امام خمینی(ره) فراهم کنیم.اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر