1398/08/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

كلاهبرداري 35 ميليارد ريالي با وعده اعطای سهام

13 تیر 1398 کد خبر : 9886111327

 فرمانده انتظامي استان از دستگيري كارمند يكي از شعب بانكي كه با وعده سهام دار كردن تعدادي شهروند از آنان 35 ميليار ريال كلاهبرداري كرده بود، خبر داد و گفت: متهم قبل از خروج از كشور دستگير شد.

 به نقل از پلیس، سردار"كيومرث عزيزي" در تشريح اين خبر گفت: چندي پيش با ارجاع يك پرونده كلاهبرداري از دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان اراك به پليس آگاهي استان، تيمي مجرب از كارآگاهان، بررسي تخصصي اين پرونده را آغاز كردند.

وي افزود: با شروع تحقيقات پليس، مشخص شد كه كارمند يكي از بانك هاي شهرستان با مراجعه به تعدادي از طلافروشي ها و افراد سرمايه دار شهر اراك، با سوء استفاده از موقعيت شغلي خود و جلب اعتماد طلافروشان با شيوه هايي متقلبانه و وعده سهام دار كردن آنها، مبالغ بالايي طلا با ارائه چك هاي مدت دار از آنان خريداري كرده است.

فرمانده انتظامي استان مركزي افزود: با بررسي هاي تخصصي پليس و محرز شدن اهداف متقلبانه اين فرد و در بررسي سوابق خدمتي او موارد ديگري از اختلاس و سوء استفاده مالي اين فرد به دست آمد و مشخص شد كه اين فرد با اخذ مرخصي چندين ماهه از بانك، قصد فرار از كشور را دارد.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي ادامه داد: با توجه به اسناد به دست آمده در كلاهبرداري هاي متعدد اين فرد در شهر اراك، با هماهنگي مرجع قضائي، متهم دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي انتقال داده شده و سپس با صدور قرار قانوني روانه زندان شد.

سردار عزيزي تصريح كرد: ‌تاكنون 6 نفر از شهرونداني كه در حدود 35 ميليارد ريال از آنان كلاهبرداري شده شناسايي شده اند و تحقيقات تكميلي در اين پرونده همچنان ادامه دارد.اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر