1398/09/24
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دبیرخانه فستیوال انار در ساوه راه اندازی می شود

22 تیر 1398 کد خبر : 9886111357

 شهردار ساوه از راه اندازی دبیرخانه فستیوال انار با هدف معرفی این شهرستان به عنوان شهر انار و برگزاری جشن های مردمی با محوریت تفریحات سالم و ترویج نشاط و شادابی  تا پایان تیرماه جاری در این شهر خبر داد .
سید مهدی حسینی در دیدار سرپرست و مدیران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ضمن تاکید بر لزوم ارائه برنامه های مدون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری توسط این سازمان گفت: برنامه ریزی و فعالیت ها در این حوزه باید به گونه ای باشد که روز به روز بر جذابیت شهر ساوه در کشور افزوده شود .

وی ادامه داد: روح فعالیت های حاکم بر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی باید به سمت مشارکت مردم برود و بتواند با مدیریت هزینه ها نیاز روز مخاطب و شهروندان را شناسایی و در راستای آنها اقدام به برنامه ریزی کند .

  حسینی با تاکید بر لزوم تشکیل اتاق فکر و انجام اقدامات تاثیر گذار در شهر با استفاده از هنرمندان، اساتید دانشگاه و سایر اقشار و گروه های صنفی در ساوه تاکید کرد و افزود: اگر با انجام کارهای فرهنگی، شهروندان شهر را خانه دوم خود بدانند و با شهرداری مشارکت و همکاری مداوم داشته باشند با ایجاد ارتباط دوسویه، وضعیت شهر به سوی ایده آل پیش خواهد رفت .

وی همچنین با اشاره به موافقت شورای اسلامی شهر در خصوص حضور تیم فوتسال در لیگ دسته یک، بر استفاده از مربی و بازیکنان بومی تاکید کرد



اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر