1398/09/24
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دستگيري قاتل اندکی پس از ارتکاب قتل در ساوه/مواد مخدر باز هم جنایت آفرید

2 مرداد 1398 کد خبر : 9886111393

فردی که تحت تاثير مصرف مواد مخدر يكي از دوستانش را در يكي از شهرک های صنعتی ساوه با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، اندک زمانی پس از وقوع قتل در عملیات کارآگاهان پليس اين شهرستان شناسايي و دستگير شد.

به نقل از پلیس، سرهنگ "پرويز اسدي" فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در تشريح اين خبر گفت: صبح روز گذشته گزارشی از يک فقره چاقوکشي در يکي از شهرک های صنعتی این شهرستان به مرکز فوريت هاي پليس 110 اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله مأموران انتظامي در محل حاضر شدند و در تحقيقات اوليه مشخص شد که مردي 29 ساله به علت درگيري با يكي از دوستانش با چاقو مجروح شده و به مركز درماني منتقل و فرد ضارب نيز از محل متواري شده است.

این مقام انتظامی با بيان فوت فرد مصدوم ساعتي بعد از انتقال به مركز درماني خاطرنشان کرد: پرونده این قتل، به منظور انجام تحقیقات میدانی، سير مراحل قانوني و دستگيري قاتل در اختيار اداره مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي شهرستان ساوه قرار گرفت.

سرهنگ اسدی اظهار کرد: پس از گذشت اندک زمانی از وقوع قتل،‌ فرد قاتل در يک اقدام عملياتي و غافلگيرانه، در مخفیگاهش دستگير شد.

اعتراف قاتل

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه یادآور شد: متهم دستگير شده در بازجويي هاي صورت گرفته لب به اعتراف گشوده و اظهار داشت که با مقتول از قبل رابطه داشته و با یکدیگر دوست بوده اند و در روز حادثه پس از مصرف مواد مخدر از حالت عادی خارج و با او درگیر شده و در نهايت با ضربات ناگهانی چاقو، دوستش را به قتل رسانده است.

وي افزود: پس از اعتراف صريح متهم به قتل مرد 29 ساله، پرونده براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائي ارسال و متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

انتهای پیاماخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر