1399/03/10
salamup.ir
nashrkhabar.ir

ماموریت پیامبران الهی ، دعوت به خدا پرستی و استکبارستیزی است

13 آبان 1398 کد خبر : 9886111612

به گزارش  نارخبر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در مراسم راهپیمایی استکبار ستیزی ۱۳ آبان گفت: هیچ انسان آزاده ای زیر بار حرف زور نمی رود و در قرآن کریم هم ماموریت پیامبران الهی ، دعوت به خدا پرستی و استکبارستیزی ذکر شده است.
وی افزود: حمایت امروز ما از مردم مظلوم یمن، سوریه ، فلسطین و حتی غیر مسلمانان مطابق با دستور الهی است.
امام جمعه ساوه بیان کرد:  بعضی جریان ها پشت چهره ملی گرایی و با علم کردن مصدق ، به دنبال مذاکره با آمریکا هستند ولی نمی دانند که نتیجه اعتماد مصدق به آمریکا ، کودتا شد.
وی ادامه داد: وقتی آمریکا توانست از انگلیس امتیاز هایی را بگیرد و از نفت ایران بهره مند شود ، کودتای ضد مصدق را برنامه ریزی و اجرا کرد.
حجت الاسلام حسینی با اشاره به هشدارهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن مستکبران اظهار کرد: خود سیاستمداران آمریکا بر افول آمریکا در بیش از صدها کتاب و مقاله اعتراف کردند ولی بعضی ها در داخل دنبال مذاکره با آمریکای در حال ضعف هستند.
وی افزود: رتبه اول فروش سلاح های مرگبار ، تجاوز به زنان و بیشترین زندانی جهان با بیش از دو میلیون ، رتبه اول هرزه نگاری  متعلق به آمریکا است بعد از ما توقع دارند به FATF بپیوندیم و  اطلاعات ما را در اختیار بگیرند.
انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر