1398/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دشمن در فتنه 88 به فکر دوقطبی کردن ایران بود

8 دی 1392 کد خبر : 988611172

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت 9 دی گفت: استکبار جهانی فتنه و آشوب سال 88 را توسط برخی فریب خوردگان داخلی به راه انداخت  تا جامعه اسلامی را به سمت دو قطبی شدن پیش ببرد.

دشمن در فتنه 88  به فکر دوقطبی کردن ایران  بود

علیرضا زاکانی در مسجد امام حسن مجتبی (ع) ادامه داد: دشمنان برای رسیدن به این هدف قصد رودررویی مردم را داشتند تا تفرقه جای اتحاد را در ایران اسلامی بگیرد.

وی با ابیان به اینکه طراحی  فتنه از همان ابتدای پیروزی انقلاب کلید خورد ،گفت:برخورد سخت مانند جنگ تحمیلی و ایجاد ناامنی ، جنگ نرم ، نفوذ در حاکمیت و شکستن وحدت ملی از برنامه های مختلف دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بوده است.

زاکانی با اشاره به شکست های مکرر بیگانگان در این طراحی ها علیه ایران ،گفت:آنها به انتخابات سال 88 امید بسته بودند و حتی مردم را به پای صندوق های رای تشویق می کردند .

 

وی با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در روشنگری جامعه ،بیان کرد: نظام اسلامی8 ماه اقدامات آشوبگرانه فتنه گران را تحمل کرد اما بعد از رسوایی آنها حماسه بزرگ 9 دی اتفاق افتاد که به برکت عاشورا و وحدت ملت ایران جامعه را احیا کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس 9 دی  را تجلی اراده خداوند دانست که فتنه گران را رسوا و دشمنان خارجی را ناامید کرد به طوری که بعد از آن غربی ها از سال 89 به بعد تشدید تحریم ها را در برنامه خود قرار دادند.
تگها: دشمن در فتنه 88 به فکر دوقطبی کردن ایران بود, اخبار ساوه واستان مرکزی, مسجد الاقصی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر