1400/11/06
salamup.ir
nashrkhabar.ir

توزیع ۴ هزار بسته معیشتی در ساوه/ دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در ساوه آغاز شد

21 اردیبهشت 1399 کد خبر : 9886111779

به گزارش نارخبر، رزمایش بزرگ کمک مومنانه با تهیه و توزیع ۴ هزار بسته مواد غذایی و بهداشتی با اعلام رمز یا صاحب الزمان (عج ) توسط سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در ساوه آغاز شد.

سردار کریمی در ابتدای این مراسم، نوع دوستی و حفظ کرامت هموطنان را در سختی ها ارج نهاد و به واکنش غارتگرانه و خود پرستی غرب در مقابله با شیوع کرونا اشاره کرد.

 

وی در مراسم آغاز توزیع مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در ساوه با اشاره به تهیه و توزیع ۵۴ هزار بسته غذایی و بهداشتی در استان مرکزی گفت: پس از سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر مواسات و رزمایش کمک مومنانه، شاهد نمایش رزمایش مومنانه در سراسر کشور شدیم و به دشمنان ملت ایران نشان دادیم علیرغم فشارهای اقتصادی و تحریم ها ، ملت ایران بر روی پای خود ایستاده اند و از هیچ تلاشی برای کمک به یکدیگر دریغ نخواهند کرد.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: از اهداف دیگر رزمایش کمک مومنانه، ترویج یک معروف است که سال های قبل هم در کشور انجام شده بود ولی با شیوع ویروس کرونا و افزایش آسیب دیدگان شاهد گسترده تر شدن کمک ها هستیم‌ .

 

سردار کریمی اظهار کرد: ملت ایران، حول محور ولایت فقیه برای برطرف کردن مشکلات به میدان آمدند و علاوه بر کنترل شیوع کرونا در زمینه مواسات هم بهتر از کشورهای مدعی غربی عمل کردند و جای غارت فروشگاه ها در غرب شاهد همدلی و کمک مومنانه در ایران بودیم .

 

وی ادامه داد: کشورهای غربی که زبانزد دنیا بودند و قدرت های پوشالی آنها را به رخ ما می کشیدند امروز در برابر ویروسی که خودشان ساخته اند عاجز و ناتوان مانده اند و برای تأمین نیازهای اولیه خودشان هم درمانده شده اند و این ویروس به دنیا فهماند که نباید از قدرت های پوشالی و توخالی ترسید.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تأکید کرد: مدیریت اسلامی و فرهنگ دینی در بحث کرونا موفق عمل کرد و نتیجه این مدیریت غالب شدن فرهنگ دینی به فرهنگ های غربی شد و صحنه هایی بسیار ماندگار رقم خورد.

 

وی افزود: تحقق شعار سال "جهش تولید" نیازمند تلاش همه جانبه و برنامه ریزی دقیق است .

 

سردار کریمی با اشاره به تفرقه افکنی دشمن گفت: رزمایش کمک مومنانه علاوه بر رفع نیاز نیازمندان، نقشه های شوم دشمنان ملت را در فضای مجازی برای تحریک آسیب دیدگان نقش برآب می کند.

 

انتهای پیام/ اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر