1399/03/10
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اقدامات آلمان به ضررش تمام می شود/ مجلس باید دلیل قبول استوارنامه سفیر آلمان را بررسی کند

24 اردیبهشت 1399 کد خبر : 9886111781

حجت الاسلام محمد سبزی منتخب مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار نارخبر با اشاره به رفتارهای ضد مقاومت اخیر دولتمردان آلمان گفت: تروریست اعلام کردن حزب الله و معرفی جاسوس به عنوان سفیر در ایران تحت فرمان آمریکا در نهایت به ضرر این کشور می شود و از نظر سیاسی کاری نمی تواند پیش ببرد.

وی افزود: سفیری که دارای سوابق مختلفی از جمله فعالیت در سفارتخانه آلمان در رژیم صهیونیستی و عضویت در دستگاه اطلاعاتی آلمان بوده در ماموریتی جدید به عنوان سفیر در ایران معرفی می شود.

حجت الاسلام سبزی بیان کرد: چطور وزارت اطلاعات این سوابق منفی را نمی دانست که ایراد اطلاعاتی است اگر می دانست ولی دولت گذشت کرده که این چشم پوشی و قبول استوارنامه، خیانت است و باید مجلس وارد بررسی شود .

وی ادامه داد: آلمان و کشورهای اروپایی از ابتدای انقلاب دشمنی کردند و در جنگ تحمیلی، سلاح شیمیایی در اختیار صدام قرار دادند و بیماران شیمیایی ایرانی را به بهانه درمان برای سنجش اثر سلاح می پذیرفتند.

 

نماینده منتخب مردم ساوه و زرندیه در مجلس اظهار کرد: آلمان قبلا نقش بی طرف برای تبادل اسرا بین حزب الله و رژیم صهیونیستی داشت ولی وقتی آلمان حزب الله را تروریستی اعلام کرد دیگر این جایگاه را از دست داد.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر