1400/11/06
salamup.ir
nashrkhabar.ir

رزمایش مواسات، تمرینی برای همدلی در عصر ظهور است

8 خرداد 1399 کد خبر : 9886111785

حجت الاسلام محمد سبزی منتخب مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار نارخبر با اشاره به روایات درباره عصر ظهور گفت: به نظر این رزمایش کمک مومنانه و مواسات ، تمرینی برای همدلی عصر ظهور امام زمان (عج) است تا دلها آماده شده و فضائل انسانی پرورش یابد و جهان آماده ظهور شود.

وی با اشاره به آماده سازی بیش از ۲۰ هزار بسته غذایی و بهداشتی برای توزیع بین نیازمندان توسط نهادهای مختلف در ساوه افزود: اهالی شهرستان ساوه نشان دادند در امور خیر، مشارکت خوبی دارند و بسیج و کمیته امداد در کنار سایر نهادها هم توانسته در جمع آوری کمک ها به خوبی عمل کنند.

 

جامعه جهانی برضد ویروس منحوس صهیونیستی متحد شوند

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم با اشاره به بی رحمی صهیونیسم برای بشر مانند کرونا گفت: امسال با توجه به ویروس منحوس کرونا و عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس ، نباید بگذاریم اهداف نامگذاری روز قدس کمرنگ شود و باید در عوض هر روز به مسئله آزادی فلسطین پرداخت و رسانه ها و فضای مجازی می توانند نقش موثرتری داشته باشند.

وی ادامه داد: با آینده نگری خوب امام خمینی (ره)، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز قدس نامگذاری شد تا حق فلسطینیان فراموش نشود و امروز شاهد جهانی شدن این روز هستیم.

حجت الاسلام سبزی تاکید کرد: ویروس کرونا اگر چند ماه است که جان انسان ها را می گیرد ، ویروس منحوس صهیونیستی هم ۷۲ سال است جان انسان ها را می گیرد و اگر جامعه انسانی بر ضد کرونا بسیج شدند باید بر ضد رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی هم بسیج شوند.

وی افزود: بی رحمی نسبت به انسان ها، دیگر ویژگی مشترک کرونا با صهیونیسم است که به غیر از خود رحم نمی کنند و قصد نفوذ در کل زمین را دارند.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر