1400/11/06
salamup.ir
nashrkhabar.ir

با حکم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور؛ امام جمعه جدید ساوه معرفی شد

7 آبان 1400 کد خبر : 9886111833

جلسه شورای اداری شهرستان ساوه روز دوشنبه با حضور نمایندگان ولی فقیه در استان های مرکزی و زنجان و جمعی از مدیران در سالن اجتماعات فرمانداری ساوه برگزار شد و از زحمات حجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» امام جمعه سابق شهرستان تقدیر شد.

امام جمعه سابق ساوه در این جلسه، گفت: ساوه شهر من است و به مردمان و بزرگانی همچون علامه عسگری‌ها، شهید چمران‌ها افتخار می‌کنم.

حجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» بیان کرد: نگاه به منصب باید مانند نگاه امیرالمومنین(ع) باشد و همانطور که ایشان برای مقام تلاش نمی‌کردند، مسئولان نیز برای دستیابی به جایگاه نباید منافع نظام و مردم را زیر پا بگذارند و در عمل شیوه حکومت علوی را پیاده کنند.

وی عنوان کرد: امروز سنگر نماز جمعه ساوه را به فردی بهتر از خود تحویل می‌دهم و امیدواریم مسئولان نیز همراهی لازم را داشته باشند زیرا نماز جمعه نماز تریبون شخص نیست بلکه نماز امامت است و هر که به ولایت اعتقاد دارد باید در آن شرکت کرد.

امام جمعه جدید ساوه نیز در این جلسه با بیان اینکه مدیران باید عبد خدا باشند، گفت: امیدواریم با همت و حمایت مردم و مسئولان ساوه ادامه دهنده مسیر انقلابی‌گری و اخلاق‌محوری باشیم.

حجت‌الاسلام «جعفر رحیمی» بیان کرد: باید مساجد را با حضور پرشور جوان‌ان احیا کنیم تا نسل جدید انقلاب نیز همچون شهدا برای حفظ نظام و اسلام گام بردارند.اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر