1397/09/26
salamup.ir
nashrkhabar.ir

دانش آموزان با دو بال تعهد و تخصص می توانند اقتدار کشور را رقم بزنند

14 اسفند 1392 کد خبر : 988611734

به گزارش خبرنگار دیار آفتاب در ساوه ،نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت:دانش آموزان با دو بال تعهد و تخصص می توانند اقتدار کشور را در آینده رقم بزنند.

شهلا میرگلوبیاتدر جشن نیکوکاری مدرسه دخترانه سمیه ساوه گفت:کمک به همنوعان یکی از آموزه های دینی مسلمانان است و دانش آموزان باید این ویژگی را در خود تقویت کنند.

وی مدرسه را پایگاه علم آموزی دانست و افزود:ایام نوجوانی و مدرسه بهترین زمان برای پرورش روح و ابعاد مختلف انسانی است.

نماینده مردم ساوه با اشاره به با شعارامسال این جشن "گسترش حضور مردمی برای سلامت و توانمندی خانواده‌ها"گفت:جشن نیکوکاری یکی از روزهای خوب خداوند است که موجب شادی دل نیازمندان می شود.

وی با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری از 14 تا16 اسفند گفت: 14 اسفند با ایجاد کمیته امداد به دستور امام خمینی (ره) از ماندگارترین روزهای تاریخ انقلاب شد که تاکنون از برکاتش نیازمندان بهره بردند.

گفتنی است امسال 180 پایگاه در مدارس، 12 پایگاه شهری، سه پایگاه روستایی و 10 پايگاه مسجدمحور و سيار کمک‌هاي مردمي را در جشن نيکوکاري امسال جمع‌آوري خواهند کرد.

 
تگها: عکس قشنگ, اخبار ساوه ایران, خبر جدید ساوه, استان مرکزی, ساوه, ساوه نیوز, جشن نیکو کاری, دانش آموزان با دو بال تعهد و تخصص می توانند اقتدار کشور را رقم بزنند

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر