1398/12/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

صرفه‌جویی 7 میلیارد ریالی ارزی واحد صنعتی مادر در ساوه

2 شهریور 1392 کد خبر : 98861273

اخبار,ایران,ساوه,صنعت,خبراخبار,ایران,ساوه,صنعت,خبر

یک واحد تولیدی در شهرستان ساوه با تولیددستگاه ها و ماشین آلات واحدهای تولیدی دیگر توانست 7 میلیارد ریال صرفه جویی ارزی نصیب صنعت ایران کند
مدیرعامل شرکت سنگین تراش صنعتی کاوه  گفت: هر دستگاهی را که واحدهای دیگر سفارش بدهند در این واحد تولیدی ساخته می شود.
 
علی‌مدد صفایی افزود: هم اکنون در حال تولید دستگاه های پودر سنگ ، کاغذ سازی ، لاستیک سازی ، صندوق های طلا فروشی ، قالب سازی و پروفیل سازی هستیم.
 
صفایی افزود : ما سالانه بیش از 160 تن تولید داریم که در صورت حمایت دولت و ارائه تسهیلات بانکی کم سود می توانیم تولید را تا 2 برابر افزایش دهیم.
 
وی اضافه کرد : در این واحد با استفاده از مهندسی معکوس توانستیم بعضی از دستگاه ها را بهتر و با هزینه کمتر از نمونه خارجی بسازیم که سالانه بیش از هفت میلیارد ریال صرفه جویی ارزی به همراه داشته است.
 
مدیر این واحد تولیدی بیان کرد : به عنوان نمونه ماشین کاغذ که نمونه خارجی آن حدود 750 میلیون ریال است را در این واحد با 250 میلیون ریال ساخته و به بازار عرضه می کنیم.
 
وی همچنین تولید صندوق های طلافروشی را جدیدترین اقدام این واحد عنوان کرد و افزود : مزیت این صندوق ضریب امنیتی بالای آنست و قادریم علاوه بر تامین نیاز منطقه این محصول را به شهرهای دیگر کشور نیز عرضه کنیم.تگها: ایران, ساوه, صنعت, خبر

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر