1399/01/11
salamup.ir
nashrkhabar.ir

رژیم صهیونیستی با سکوت سازمان ملل وحشی گری می کند

28 تیر 1393 کد خبر : 988612822

به گزارش نارخبر ، امام جمعه ساوه گفت: رژیم صهیونیستی درسایه سکوت سازمان ملل به وحشی گری و کشتار کودکان در غزه ادامه می دهد.

 

حجت‌الاسلام سید حسین تقوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساوه با بیان اینکه سکوت مجامع جهانی حکم چراغ سبز را برای بمباران غزه دارد ،افزود:غفلت کشورهای اسلامی و خیانت بعضی سران آن فاجعه را شدیدتر می کند.

 

وی با اشاره به موفقیت مبارزان فلسینی گفت:شلیک و اصابت صدها موشک توسط مقاومت ،پوشالی بودن سیستم دفاع ضد موشکی این رژیم (گنبد آهنین) را آشکار کرد.

 

وی ادامه داد:ترس اصابت موشک موجب شده حدود پنج میلیون نفر از آنان به پناهگاه ها رفته و هزاران نفر در حال فرار از فلسطین اشغالی هستند.

خطیب نماز جمعه ساوه با اشاره به دیدار هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان در این دیدار بر توجه به فرهنگ تاکید داشتند.

 

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب تغییر مسیر فرهنگ از چارچوب نظام اسلامی را موجب برهم خوردن انتظام فکری و هویت واقعی جامعه دانستند.

حجت الاسلام تقوی خواستار توجه خانواده‌ها و دستگاه‌های فرهنگی به فرهنگ جوانان شد و گفت:دشمن برای رواج بی‌دینی در بین فرزندان از سالیان گذشته تهاجم خود را آغاز کرده است.

وی با تسلیت سالگرد شهادت امام علی(ع) گفت: شهادت پدر مستضعفان و آیینه دار عدالت، مردانگی، ایمان و شجاعت ضربه سختی برای امت اسلامی بود.

 

امام جمعه ساوه روزه داران را به توجه به اعمال شب های قدر دعوت کرد و گفت: ارزش شب قدر از تمام عمر انسان بیشتر است و باید از آن بهره خوبی برد.

وی با بیان اینکه شب‌های قدر فرصتی برای تطهیر قلوب و پاکی انسان است ،خاطر نشان کرد: بهترین اعمال اين شب استغفار ، فرستادن صلوات و دعا کردن برای مؤمنان است .اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر