1399/01/11
salamup.ir
nashrkhabar.ir

اسراییل رژیم کودک کش است

10 مرداد 1393 کد خبر : 988612890

به گزارش نارخبر ،امام جمعه ساوه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم حمایت از گروه های مقاومت فلسطینی ،گفت:در این برهه از زمان که کودکان فلسطینی با حمایت مستکبرین به شهادت میرسند لازم است مسلمانان برای حمایت از مردم غزه اقدامی درخور کنند.

 

حجت الاسلام سید حسین تقوی در خطبه های این هفته نماز جمعه سکوت مجامع جهانی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد و اظهار کرد:این سکوت نشان‌دهنده آن است که انسانیت در نظر آنان مرده است.

 

وی با محکوم کردن جنایات اخیر صهیونیست ها در غزه، اظهار کرد: رژیم اشغالگر قدس با کشتار مردم غزه نشان داد که به دنبال اهداف سلطه گرانه و ضد بشری است.

 

خطیب جمعه ساوه با اشاره به وضعیت دردناک مردم غزه گفت:مردم مسلمان این منطقه حتی از امکانات اولیه غذایی، پزشکی و دارویی محروم هستند اما، بیگانگان در خارج و بعضی از مدعیان حقوق بشر نیز در داخل به دنبال چشم پوشی بر جنایات رزیم صهیونیستی هستند .

 

حجت الاسلام تقوی با بیان اینکه اسراییل رژیم کودک کش است، گفت: حمایت از غزه مهم ترین مسئله جهان اسلام است که نباید مورد غفلت کشورهای اسلامی واقع شود.

 

وی همچنین سالروز تخریب بارگاه امامان شیعه در بقیع به دست وهابی ها را تسلیت گفت و افزود:تفکر تکفیری وهابی ها و اختلاف اندازی میان مسلمانان باید تبدیل به اتحاد مسلمان بر ضد کفار شود.
تگها: حمایت فلسطینی, مسلمانان, اخبار ساوه, جنایات, رژیم صهیونیستی, ساوه, حجت الاسلام, مسلمان, وهابی, اسراییل رژیم کودک کش است

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر