1397/09/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

حمایت از مهارت آموزان فنی و حرفه ای جهت اشتغال ضروری است+عکس

20 مرداد 1393 کد خبر : 988612937

به گزارش نارخبر ،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت:حمایت از مهارت آموزان فنی و حرفه ای جهت اشتغال ضروری است

سید بهرام نجفی زاده با بیان اینکه این امرنقش بسزایی در پویایی اقتصاد دارد،اظهار کرد: آموزش های این سازمان تلفیقی از علم، فن و هنر است که فرصت مناسبی برای تقویت دانش، مهارت و و انجام مطلوب تر کار در محدوده وظایف شغلی است.

وی با بیان اینکه فنی و حرفه ای نقش مهمی در تامین نیروی انسانی کارآمد دارد،بیان کرد:دستیابی به اشتغال پایدار در رشته های مختلف توسط مهارت آموزان مهم ترین رویکرد است.

 

نجفی زاده با اشاره به فعالیت دو مرکز دولتی آموزش فنی و حرفه ای و34 آموزشگاه خصوصی و آزاد در شهرستان ساوه ،گفت: احداث یک فضای فیزیکی مناسب برای عرضه مستقیم صنایع دستی هنرمندان این شهرستان از ضروَریات است.

 

معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه نیز گفت: فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای نقش بسزایی در افزایش مهارت و کاهش بیکاری دارد.

 

محمد بهاروند شناخت بهتر استعدادها و سلایق افراد و ایجاد زمینه مناسب برای هدایت آنها به سوی اشتغال مفید را برای لازم دانست و افزود: آموزش های فنی و حرفه ای همراه با نیازسنجی درست، منطقی و متناسب با نیازهای جامعه و بازار موثر واقع می شود.

 

حضار بعد از جلسه کارگروه اشتغال از نمایشگاه تولیدات مهارت آموزان فنی و حرفه ای بازدید داشتند.

 
تگها: شهرستان, اشتغال ساوه, فرمانداری, ساوه, حاشیه ساوه, اخبار ساوه نمایشگاه فنی و حرفه ایَ, مهارت, ،نصاویر, نارخبر, نصاویر

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر