1398/11/30
salamup.ir
nashrkhabar.ir

شهرداری ساوه در لبه سقوط به لیگ 1 فوتسال

16 بهمن 1393 کد خبر : 988613614

شهرداری ساوه در لبه سقوط به لیگ 1 فوتسال/تساوی شهرداری ساوه با ماهان تندیس قم در لیگ برتر فوتسال

به گزارش نارخبر، تیم شهرداری ساوه توانست در هقته بیست ویکم لیگ برتر فوتسال کشور در مقابل تیم ماهان تندیس قم به تساوی برسد ولی با توجه به برد تیم شهروند ساری احتمال سقوط این تیم بیشتر شد.

این مسابقه در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان قم برگزار شد و نیمه اول این بازی با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم ماهان تندیس قم پایان یافت ولی در نیمه دوم تیم شهرداری با سیستم 5 نفره توانست فشار را بیشتر کرده و در دقیقه 30 ، بازی را به تساوی بکشاند .

تیم ماهان تندیس بعد از دریافت گل تساوی، فشار بیشتری بر روی دروازه شهرداری وارد کرد و توانست گل سوم را بزند که شهرداری دقایقی بعد گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 3 بر 3 به پایان برسد.

گلزنان این بازی برای ماهان تندیس علیرضا وفایی، فرهاد فرامرزی و مسلم اولاد قباد و برای تیم شهرداری ساوه مهران رضا پور و مجتبی مریدی زاده بودند.

قضاوت این بازی بر عهده پژمان رضایی، محمد غفاری نژاد و حسن کشاورز بود.

گفتنی است در این مسابقه ابوالقاسم عروجی و سعید قاسمی دو بازیکن کلیدی ماهان تندیس حضور نداشتند و تیم شهرداری ساوه برای آمادگی بیشتر 2 روز زودتر به قم رفته بود که 4 جلسه در سالن شهید حیدریان تمرین کرده بود و یک اتوبوس از تماشاگران ساوجی نیز برای تشویق به قم رفته بودند .

شهرداری ساوه با 14 امتیاز در انتهای جدول قرار دارد و در صورت عدم کسب امتیاز توسط دیگر تیم ها باید از 5 بازی باقی مانده حداقل 7 امتیاز جمع کند تا شانس بقا داشته باشد.

انتهای پیام/
تگها: شهرداری ساوه, ماهان تندیس قم, شهرداری ساوه در لبه سقوط, فوتسال ساوه, لیگ 1 فوتسال, ساوه, اخبار ساوه, گلزنان شهرداری, لیگ برتر فوتسال

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر