1398/03/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

کلنگ زنی پل و روگذر شهید چمران ساوه ای با هزینه100 میلیارد ریال

21 بهمن 1393 کد خبر : 988613638

 

پل و روگذر شهید چمران تقاطع خیابان زنجانی و بلوار شهید بهشتی

 

به گزارش نارخبر، عملیات احداث تقاطع غیر همسطح شهید دکتر مصطفی چمران ساوه‌ای با اعتبار 100 میلیارد ریال بعنوان بزرگترین پروژه عمران شهری ساوه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ، معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه و  جمعی از مسئولان شهری کلنگ زنی شد.

این پل و روگذر در بلوار شهید بهشتی تقاطع جهاد با نظارت حوزه معاونت عمران شهرداری ساوه در مدت 450 روز احداث می شود.

  مهدی زندیه وکیلیمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این مراسم گفت: رشد سریع ساوه و پیش بینی بروز ترافیک در آینده، احداث تقاطع غیر هم سطح شهید چمران را ضروری کرد .

وی با بیان اینکه این تقاطع به روانسازی ترافیک کمک می کند ادامه داد: این پروزه اثرات جانبی بسیار مفیدی برای شهروندان و مسافران عبوری از این شهر تاریخی دارد و چهره ای جدید به آن می دهد.

 

زند وکیلی توسعه و ساماندهی ترافیک شهری را از نتایج این پروزه عنوان کرد و افزود: کاهش سوانح و تصادفات رانندگی و افزایش ظرفیت ترافیکی  از مهمترین مزایای احداث این تقاطع غیر همسطح است.

وی اعلام زمان پایان پروزه را در ابتدای کلنگ زنی اقدامی نیکو دانست و از مسئولان خواست تا شهرداری و پیمانکار طرح را در اتمام به موقع پروزه یاری رسانند.

وی افزود: حمایت اعضای شورای اسلامی شهر از پروزه های شهری مهمترین پشتوانه شهردار است.

انتهای پیام/
تگها: معاون عمرانی استانداری مرکزی, فرماندار ساوه, کلنگ زنی پل و روگذر شهید چمران ساوه, اولین پل و روگذر ساوه, اخبار ساوه, بزرگترین پروژه شهری, مهدی زندیه وکیلی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر